تعمیر لباسشویی

تعمیر لباسشویی در اصفهان به صورت تخصصی و حرفه ایی انجام داده می شود. امروزه در هر خانه‌ایی ماشین لباسشویی وجود دارد. در واقع به یکی از لوازم ضروری و مهم برای هر منزلی تبدیل شده است به همین دلیل تعمیر و راه‌اندازی ان به یکی از مشاغل مهم و پر درآمد محسوب می شود.

تعمیرات لوازم خانگی نیاز به تخصص و تجربه زیادی دارد که نباید به صورت خود سر یا توسط افراد فاقد تخصص انجام داده شود زیرا باعث به وجود امدن مشکلات بیشتری خواهد شد. برای رفع مشکلات از روی هر گونه وسیله خانگی ابتدا باید منشا مشکل را پیدا کرد و قطعه ایی را که معیوب است عیب یابی شود سپس اقدام به رفع مشکل یا در صورت رفع نشدن؛ تعویض قطعه پرداخت. تمامی این مراحل باید با دقت خاصی انجام داده شود که تعمیر لباسشویی در اصفهان یکی از حرفه هایی است که به دلیل استفاده مکرر از این وسیله؛ درخواست زیادی دارد. در ادامه با چالش‌ های دیگری که در رابطه با این موضوع وجود دارد خواهیم پرداخت.

از جمله مزایای تعمیر ماشین لباسشویی

اصفهان یکی از شهرهای پرجمعیت و بزرگ کشور است که تعداد زیادی از اقشار جامعه در آنجا زندگی می کنند. قطعا افراد زیادی نیازمند تعمیرات لوازم منزل خود هستند که ما در اینجا به چند مورد مهم اشاره خواهیم کرد که تعمیر لباسشویی در اصفهان نیز به انجام آنها واقف است.

انجام سرویس دوره ایی

این نکته را هرگز از یاد نبرید که لوازم برقی هر ساله و یا چند ماه یکبار نیاز به سرویس دارند و این کار بایستی توسط متخصصین و تعمیرکاران خبره انجام داده شود. لباسشویی نیز از این قانون مستثنی نبوده و باید هر چند وقت یکبار سرویس دهی بر روی آن اجرا شود تا عملکرد قطعات یا خود دستگاه با کندی و برخی مشکلات مواجه نشود.

گارانتی تعمیر

هر شرکت و یا نمایندگی که در حوزه تعمیر لوازم خانگی فعالیت دارد بایستی این اقدام را همراه با گارانتی انجام دهد. خدماتی که فاقد گارانتی و ضمانت هستند در واقع اعتباری ندارند و هر لحظه ممکن است مجددا مشکل رخ دهد. بهترین راه در میان گذاشتن این موضوع با شرکت های ارائه دهنده خدمت است.

صرفه جویی در هزینه ها

یکی از اولین و مهم ترین مسائلی که هنگام تعمیر لوازم خانگی خصوصا وسیله هایی از قبیل ماشین لباسشویی، ظرفشویی، یخچال و غیره وجود دارد صرفه جویی در مقدار بهایی است که باید بابت خرید مجدد آن وسیله پرداخت کنید و این در حالی است که با تعمیر دستگاه هزینه کمتری را متقبل خواهید شد.

موارد مهم در نگهداری از ماشین لباسشویی

اغلب افرادی که تعمیر لباسشویی در اصفهان را انجام داده اند و در این حوزه فعالیت دارند موارد زیر را از جمله مهمترین نکات در خرابی لباسشویی اعلام کرده اند و بر این عقیده هستند که اگر این موارد را به خوبی و اصولی رعایت کنید احتمال خرابی دستگاه شما به پایین‌تر حد خود خواهد رسید.

  • دستگاه لباسشویی شما باید تراز باشد.
  • از خیس کردن قسمت فوقانی دستگاه خودداری کنید و یا آن را در مکان هایی که ممکن است خیس شود یا نور مستقیم خورشید به آن بتابد جلوگیری نمایید.
  • هنگام کار کردن دستگاه از دستکاری کلیدهای دیگر خودداری نمایید.
  • دقیقا مطابق ظرفیت لباسشویی در آن البسه قرار دهید.
  • مخزن لباسشویی را هر چند مدت یکبار در فواصل کوتاه تمیز نمایید.
  • واشر دور درب اصلی لباسشویی را هر بار بعد از شستشو کاملا تمیز نمایید.
  • از پودرهای معتبر و مخصوص ماشین لباسشویی استفاده نمایید.
  • از کار کردن لباسشویی به صورت مکرر در زمان های کوتاه خودداری نمایید و حداقل چند ساعتی بین هر شستشو به دستگاه استراحت دهید.
  • از متصل بودن شیر تخلیه اطمینان حاصل نمایید.
  • بعد از اتمام شستشو؛ درب لباسشویی را باز بگذارید تا رطوبت داخل لباسشویی به وجود نیاید.

دلیل تمیز نشدن لباس ها توسط لباسشویی!

این مشکل اغلب خانم های خانه‌دار و در کل افرادی است که به‌صورت پی در پی از ماشین لباسشویی استفاده می کنند. در پاسخ این سؤال که چرا ماشین لباسشویی ممکن است گاهی اوقات عملکرد خوبی از خود نشان ندهد و لباس ها را تمیز نشوید ممکن است دلایل زیادی داشته باشد که از مهمترین آنها باید به موارد زیر پرداخت:

به آخرین باری که دستگاه خود را سرویس کردید فکر کنید!

یکی از اقداماتی که تعمیر لباسشویی در اصفهان انجام می دهد؛ سرویس دستگاه به صورت اصولی و حرفه ایی است. این امر می در صورت انجام داده نشدن طی مدت زمان طولانی باعث پایین آوردن کیفیت شستشو در لباسشویی خواهد شد.

استفاده از برنامه شستشوی اشتباه!

باید برنامه مورد نظر برای لباس هایی که دارید را از قبل بدانید. اگر لباس های فوق‌العاده چرکین دارید؛ از برنامه مخصوص البسه کثیف استفاده نمایید تا از کیفیت دستگاه خود راضی باشید تمامی برنامه ها در دفترچه راهنمای محصول شرح داده شده اند. برای لباس کودکان که حساسیت بیشتری دارند از گزینه BABY استفاده نمایید و در بقیه موارد به همین صورت عمل نمایید.

استفاده پودر زیاد در جا پودری

برخی تصور می کنند با ریختن پودر زیاد ممکن است لباس ها تمیز تر شوند اما این تصور کاملا غلط و اشتباه است. استفاده از پودر لباسشویی بایستی کاملا به اندازه باشد و نکته دیگر اینکه اگر از مایع های لباسشویی غلیظ استفاده می کنید حتما قبل از استفاده آن را رقیق نمایید.

به ظرفیت لباسشویی دقت نمایید

اگر لباسشویی 7 کیلویی را خریداری کرده اید؛ تا ظرفیت 7 کیلو و یا کمتر می توانید از آن استفاده نمایید. لباس های سنگین پشمی را به صوت چند عدد و در اندازه های زیاد به صورت همزمان نشویید، این اقدام ممکن است دستگاه لباسشویی را با خطا مواجه کند.

در نهایت

تعمیر لباسشویی در اصفهان یکی از اقداماتی است که خواهان بسیاری دارد و افراد زیادی برای تعمیر این وسیله بسیار کاربردی که امروزه قیمت زیادی برای خرید دست اول آن را باید بپردازند؛ دارد. یکی از دلایل تعمیر لباسشویی؛ مقرون به صرفه بودن تعمیر آن نسبت به خرید است اما در کل موارد و نکات زیادی به صورت مختصر در این مطلب برای نگهداری از ماشین لباسشویی بیان شده است که امیدواریم کاربردی و مورد پسند بوده باشد.

تماس با ما