نمايندگی تعمیرات استوريا در اصفهان

5/5 - (2 امتیاز)

نمايندگی تعمیرات استوريا در اصفهان

یکی از مواردی که در خرید لوازم برقی می بایست به آن دقت کرد این است که آیا این برند نمایندگی برای تعمیرات محصولات خود در منطقه و ناحیه ی ما دارد یا خیر؟ می‌دانید که خرابی یک موضوع کاملا معمول برای هر وسیله ای علی الخصوص وسیله های برقی به شمار می آید. لذا داشتن نمایندگی تعمیرات همیشه یکی از واجبات است. برند استوریا را می توان یکی از بهترین برندها در تولید دستگاه های قهوه ساز یا اسپرسوساز چه به صورت صنعتی و چه به صورت خانگی معرفی کرد.

نمايندگي تعمیرات استوريا در اصفهان با ارائه خدمات کاملی در زمینه عیب یابی و تعمیرات این دستگاه ها توانسته است نیازهای هموطنانمان را در این زمینه به خوبی رفع کند. در ادامه قصد داریم کمی به نمايندگي استوريا در اصفهان و خدمات آن بپردازیم. سپس کمی هم در مورد قهوه سازهای این برند صحبت کنیم. اگر شما هم علاقمند هستید در مورد خدمات نمايندگي استوريا در اصفهان اطلاعاتی بدست آورید در ادامه با ما همراه باشید.

نمايندگي تعمیرات استوريا در اصفهان چه خدماتی را برای مشتریان خود فراهم آورده است؟

اگر شما هم علاقمند به قهوه و درست کردن آن باشید یا در یک کافه به عنوان باریستا کار کنید به احتمال زیاد با برند فوق‌العاده استوریا و محصولات بی نظیر آن در زمینه دستگاه های قهوه ساز آشنایی دارید. عمده شهره این برند مدیون دستگاه های قهوه ساز صنعتی آن است که در کافه ها، کافی شاپ ها، هتل ها و … مورد استفاده قرار می گیرد. اگر با دستگاه استوریا خود مشکلی داشته باشید می بایست حتما آن را برای بررسی بیشتر و دقیق تر به نمايندگي استوريا در اصفهان و یا شهر خود انتقال دهید. از جمله خدماتی که می توانید در نمايندگي استوريا در اصفهان برای دستگاه های صنعتی، نیمه صنعتی، قهوه جوش های کپسولی و … در اختیار داشته باشید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. عیب یابی و تعمیرات انواع دستگاه های قهوه ساز استوریا از نوع صنعتی و تمام اتوماتیک

2. عیب یابی و انجام تعمیرات اسپرسوسازهای این برند

3. رفع ایرادات مربوط به بخش برد دستگاه و تعمیر و یا تعویض آن

4. رفع ایرادات مربوط به شیر برقی دستگاه های اسپرسوساز و قهوه ساز و …

5. انجام عیب یابی های لازم در مورد مخزن داخلی دستگاه

6. انجام تعمیرات و عیب یابی بر روی ترموستات

7. عیب یابی و تعمیر شیر  بخار قهوه ساز

8. تعمیر پمپ آب دستگاه

و سایر مواردی از این دست.

به کمک نمایندگی تعمیرات آی پی سرویس اصفهان شما میتوانید از امکان خدمات در محل هم بهره‌مند شده و با حضور تکنسین تعمیرات در محل دیگر مشکلات جابجایی و انتقال دستگاه ها به نمايندگی تعمیرات استوريا در اصفهان را نداشته باشید.

نمايندگي استوريا در اصفهان

انجام تعمیرات به وسیله آی پی سرویس نمايندگي استوريا در اصفهان

تعمیرات استوريا در اصفهان

دستگاه های برقی خصوصا آن دسته از دستگاه ها که از برندهای خارجی و باکیفیت هستند معمولا بسیار حساس هستند. لذا در صورتی که مشکلی برای آنها پیش بیاید می بایست در گام نخست بلافاصله دستگاه را به یک نمایندگی مجاز تعمیرات منتقل کرد تا به وسیله ی تکنسین های مجرب آن مورد بازدید قرار گرفته و عیب یابی شود. این امر کمک می کند از مشکلات بزرگتر بعدی پیشگیری به عمل آمده و کلیه ایرادات جزئی دستگاه رفع شوند.

همچنین حتی اگر دستگاه صنعتی استوریا شما مشکلی ندارد باز هم بهتر است برای سرویس های دوره ای حتما به نمايندگ تعمیرات استوريا در اصفهان که مجاز بوده و لیست آنها در اینترنت است مراجعه کنید و یا از آنها درخواست اعزام تکنسین به محل را داشته باشید. به کمک این بررسی های منظم و دوره ای دستگاه شما با ایرادات جدی و بزرگ مواجه نشده و همیشه در وضعیتی خوب باقی می ماند. در ادامه تعدادی از مهمترین ویژگی های آی پی سرویس اصفهان که یکی از نمايندگي استوريا در اصفهان است را برای شما معرفی میکنیم تا در صورت نیاز خیلی راحت به این مرکز مراجعه کنید:

1. استفاده از تکنسین های مجرب و متخصص

2. تلاش برای تعمیر قطعه اورجینال دستگاه

3. ارائه خدمات در محل

4. ارائه ضمانت برای خدمات انجام شده

در ادامه به شرح مختصر این خدمات می پردازیم، با ما همراه باشید.

1. استفاده از تکنسین های مجرب و متخصص

نخستین مشخصه این نمایندگی بهره مندی از تکنسین های تعمیرات مجرب و دوره دیده است. همانطور که میدانید هر قدر که جلوتر می رویم برندها از تکنولوژی های جدیدتری برای تولید و عرضه محصولات خود استفاده می کنند. لذا لزوم در اختیار داشتن تکنسینی کاربلد که در رابطه با جدیدترین تکنولوژی های بکار رفته در محصولات اطلاعات کاملی داشته باشد این روزها بیشتر حس میشود.

آی پی سرویس اصفهان با تکنسین هایی متخصص و دوره دیده که به صورت مداوم و دوره ای در حال آپدیت دانش و تخصص خود هستند می تواند امکان تعمیرات هر نوع دستگاه از برند استوریا به بهترین شکل ممکن را برای شما فراهم آورد. همچنین علاوه بر دستگاه های جدید و تکنولوژی های آنها تکنسین های این نمایندگی به نمونه های قدیمی تر محصولات استوریا هم تسلط داشته و می توانند خیلی راحت آنها را عیب یابی نموده و درصدد تعمیر قطعه های آسیب دیده آن بر بیایند.

2. تلاش برای تعمیر قطعه اورجینال دستگاه

بیس کار آی پی سرویس اصفهان بر تعمیر قطعه های اصلی هر دستگاه استوار است. ما همیشه ترجیح داده ایم به عوض تعویض سریع قطعه ی خراب که راحت ترین راه حل ممکن است تا حد امکان تلاش خود را برای تعمیر قطعه آسیب دیده اما اورجینال انجام دهیم. به این شکل دستگاه شما می تواند مجددا قطعه اصلی خود را در اختیار داشته و بازدهی و عملکردی همانند گذشته را داشته باشد. در صورتی که قطعه مورد نظر به هیچ عنوان قابل تعمیر نباشد استفاده از قطعه های اورجینال در دستور کار قرار می گیرد تا عملکرد خوب دستگاه مختلف نشده و با مشکل مواجه نشود.

3. ارائه خدمات در محل

یکی از بهترین ویژگی هایی که برای آی پی سرویس اصفهان به عنوان یکی از بهترین نمايندگ تعمیرات استوريا در اصفهان مطرح می شود امکان ارائه خدمات تعمیرات در محل شما است. ممکن است اگر یک دستگاه خانگی و یا نیمه صنعتی جمع و جور داشته باشید متوجه اهمیت این خدمات نباشید اما قطعا افرادی که دستگاه های سنگین چند ده کیلویی دارند از عرضه چنین خدماتی استقبال کرده و خوشحال می شوند. با تماس شما تکنسین مورد نظر به لوکیشن اعزام می شود و برای عیب یابی و تعمیر دستگاه های برند استوریا شما اقدامات لازم را به انجام می رساند.

4. ارائه ضمانت برای خدمات انجام شده

ممکن است شما هم با این مشکل مواجه شده باشید که دستگاه خود را برای تعمیر به یکی از نمایندگی های مجاز می برید و در همان ابتدا پس از تعمیر و چک کردن، دستگاه به خوبی کار می کند. اما پس از گذشت یک یا چند روز آن دستگاه مجددا خراب میشود بدون آن که شما کاری با آن داشته باشید. در اینجا اگر مرکز خدمات دهنده خود را به درستی انتخاب نکرده باشید متحمل هزینه های تعمیرات دوباره خواهید شد. آی پی سرویس اصفهان برای کلیه خدمات خود ضمانت و پشتیبانی داشته و اگر شما برای دستگاه خود با چنین مشکلی مواجه شوید آنگاه اگر مشکل از تعمیرات باشد خیلی راحت می توانید بدون پرداخت کوچکترین هزینه ای مجددا دستگاه خود را تعمیر کرده و به شکل اولیه در اختیار داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما