تعمیر جاروبرقی ناسیونال در اصفهان

4.6/5 - (12 امتیاز)

تعمیر جاروبرقی ناسیونال در اصفهان

 

در دنیای امروز، انجام کارهای منزل به دلیل مشغله بالای افراد، نیازمند ابزار و لوازم کاربردی می باشد. یکی از پرکاربردترین لوازم در تمیز و مرتب کردن منازل، جاروبرقی است. این دستگاه به خانواده ها کمک می کند تا بتوانند نظافت محیط پیرامون خود را به سهولت انجام دهند. همراه با سایر برندهای معتبر دنیا، کمپانی ناسیونال نیز برای برآورده کردن نیاز بازار مصرف، جاروبرقی های خود را در مدل ها و با قدرت های مختلف تولید و عرضه می کند. کیفیت بالا و تنوع محصولات این برند، نظر مشتریان فراوانی را در سراسر دنیا به جاروبرقی های ناسیونال جلب کرده است؛ اما با وجود ساختار دقیق جاروبرقی های این برند، خرابی آنها نیز تحت تأثیر عوامل متعدد، موجب مراجعه کاربران به نمایندگی تعمیر جاروبرقی ناسیونال در اصفهان می شود.

آشنایی با آی پی سرویس، نمایندگی مجاز تعمیرات در اصفهان

به هنگام خرابی لوازم الکترونیکی، به دلیل اینکه کار تعمیرات این لوازم، نیازمند تخصص می باشد بهتر است از تعمیر خودسرانه خودداری کرده و کار تعمیرات را به متخصصین باتجربه نمایندگی تعمیرات بسپارید. در این میان، آی پی سرویس اصفهان که نمایندگی جاروبرقی ناسیونال را نیز بر عهده دارد، یکی از معتبرترین مراکز تعمیرات می باشد. کاربران می توانند با مراجعه به این نمایندگی، از خدمات زیر بهرمند شوند:

  • ارائه خدمات توسط تکنسین های باسابقه: تعمیر لوازم خانگی علاوه بر تجربه و تخصص، نیازمند ابزار و لوازم مخصوص این کار می باشد. بهتر است افراد در صورت نداشتن تجربه کافی، از دستکاری خودسرانه این لوازم خودداری نمایند. یکی از ویژگی های نمایندگی آی پی سرویس اصفهان، بهرمندی این مرکز از مهندسین و تکنسین های باتجربه می باشد. دانش و آگاهی این کارشناسان موجب شده است تا آنها با ساختمان داخلی، قطعات تشکیل دهنده و ایرادات به وجود آمده برای انواع جاروبرقی، آشنایی کامل داشته باشند. همین امر موجب خواهد شد تا بتوانند ایرادات به وجود آمده را در سریع ترین زمان ممکن برطرف نمایند.
  • مشاوره رایگان به مشتری: تجربه  و تخصص تکنسین های آی پی سرویس اصفهان موجب شده است تا این نمایندگی تعمیر جاروبرقی ناسیونال در اصفهان، ارائه مشاوره به مشتری را در لیست خدمات خود قرار دهد. به این ترتیب کاربران می توانند هنگام خرابی دستگاه خود با نمایندگی تماس بگیرند. کارشناسان باتجربه آی پی سرویس، پس از شنیدن توضیحات مشتری و با توجه به دانش خود در این زمینه، علت خرابی به وجود آمده را تشخیص داده و به مشتری می گویند که آیا ایراد به وجود آمده در منزل برطرف می شود و یا لازم است کاربر به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مراجعه کند. نمایندگی آی پی سرویس اصفهان برای این خدمت خود، هیچ هزینه ای از مشتری دریافت نمی کند.
  • تعمیرات حرفه ای: تعهد و تخصص تکنسین های آی پی سرویس اصفهان این اطمینان را به مشتری می دهد که آنها تمام تلاش خود را در زمینه تعمیر قطعه معیوب به کار می برند. این امر موجب کاهش هزینه تعمیر جاروبرقی برای مشتری خواهد شد؛ اما در مواقعی نیز به علت خرابی بیش از حد قطعه معیوب، تکنسین ها برای جلوگیری از گسترش آسیب دیدگی، چاره ای جز تعویض قطعه معیوب ندارند. در این زمان نیز برای جلوگیری از کاهش راندمان دستگاه، از قطعات اصل استفاده می کنند. این رفتار حرفه ای موجب افزایش طول عمر جاروبرقی نیز خواهد شد.
  • ارائه خدمات تعمیرات در محل: اعزام تکنسین به محل مورد نظر مشتری از دیگر خدمات نمایندگی تعمیر جاروبرقی ناسیونال در اصفهان است. از آنجایی که هزینه حمل و انتقال دستگاه معیوب به نمایندگی، یکی از دغدغه های کاربران به هنگام خرابی دستگاه است، با این خدمت، دیگر آنها نیازی به مراجعه به نمایندگی نخواهند داشت. برای دریافت این خدمت، کافی است تا کاربران با آی پی سرویس اصفهان، نمایندگی جاروبرقی ناسیونال تماس گرفته و تقاضای اعزام تکنسین به محل را مطرح نمایند. کارشناسان این مجموعه با همراه داشتن کلیه ابزار مورد نیاز در محل حاضر شده و نسبت به برطرف کردن ایراد اقدام می کنند.
  • ضمانت نامه برای تعمیرات: شاید بتوان ارائه ضمانت نامه تعمیرات را یکی از برترین امتیازات آی پی سرویس اصفهان دانست. دانش و تخصص تعمیرکار جاروبرقی حاضر در این مجموعه موجب شده است تا نمایندگی آی پی سرویس با آگاهی از عملکرد تکنسین های خود در زمینه تعمیرات، به مشتریان خود ضمانت نامه ارائه دهد. این ضمانت نامه از اعتبار شش‌ماهه برخوردار است؛ بنابراین در صورتی که در طول مدت ضمانت، دستگاه دچار ایراد مجدد شد کارشناسان این مرکز طبق تعهد خود موظف‌ هستند تا خرابی ایجاد شده را به صورت رایگان برطرف نمایند.

آشنایی با رایج ترین ایرادات جاروبرقی ناسیونال

نمایندگی تعمیر جاروبرقی ناسیونال در اصفهان

 

بی شک جاروبرقی به عنوان یکی از لوازم خانگی مهم، ممکن است در طول هفته برای چند بار مورد استفاده قرار گیرد. به عقیده مهندسین نمایندگی تعمیر جاروبرقی ناسیونال در اصفهان، همین امر موجب خرابی بیشتر آن نسبت به سایر لوازم خانگی شده است. شناخت ایرادات به وجود آمده برای جاروبرقی می تواند از ایجاد آسیب های بیشتر، پیشگیری کند. از ایرادات رایج جاروبرقی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جاروبرقی ناسیونال روشن نمی شود

از رایج ترین ایرادات جاروبرقی می توان به روشن نشدن آن اشاره کرد. به هنگام مشاهده این اختلال، بهتر است ابتدا همانند سایر لوازم برقی، از سالم بودن پریز برق و کابل و همچنین رسیدن جریان برق به سیم جمع کن جاروبرقی مطمئن شوید. سپس باید کلید قطع و وصل جاروبرقی از لحاظ عملکرد صحیح چک شود. یکی دیگر از علل ایجاد کننده این خرابی، اشکال در رله جاروبرقی می باشد. همچنین لازم است تا برد الکتریکی جاروبرقی مورد بررسی قرار گیرد. البته اشکال در موتور جاروبرقی نیز می تواند از دیگر عوامل روشن نشدن دستگاه باشد.

قدرت مکش جاروبرقی کاهش یافته است

 

یکی از عواملی که برای کاربران ایجاد نگرانی می کند، پایین آمدن قدرت مکش جاروبرقی است. اولین دلیل این ایراد می تواند پر بودن کیسه و یا پاکت جاروبرقی باشد. در مرحله بعد لازم است تا انسداد و گرفتگی پارویی، لوله تلسکوپی و خرطومی جاروبرقی مورد بررسی قرار بگیرد. امکان دارد جسمی خارجی در این مجاری گیر کرده و موجب کاهش قدرت مکش جاروبرقی شده باشد. تکنسین های نمایندگی تعمیر جاروبرقی ناسیونال در اصفهان، کثیفی و خراب شدن فیلترهای جاروبرقی را نیز از عواملی که در این زمینه نقش دارند؛ می‌دانند.

صدای جاروبرقی به صورت ناگهانی افزایش پیدا می کند

در مواردی نیز امکان دارد هنگام استفاده از جاروبرقی، صدای دستگاه خود به خود افزایش یابد. هنگام مواجه شدن با این ایراد، طبق نظر کارشناسان نمایندگی جاروبرقی ناسیونال، ابتدا بهتر است کیسه جاروبرقی را از جهت پر بودن آن بررسی کنید. همچنین تکنسین های نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال، شکستگی براش ها را از علل دیگر این خرابی می‌دانند. در ضمن کثیف بودن فیلترهای جاروبرقی نیز می تواند یکی دیگر از عوامل ایجاد این اشکال باشد. البته فرسوده شدن قطعات جاروبرقی را نیز می توان به عنوان یکی دیگر از علل این خرابی دانست. همچنین شل شدن و مشکل در موتور جاروبرقی می تواند دستگاه را با صدای نابهنجار مواجه نماید.

جاروبرقی بیش از اندازه داغ می شود

داغ شدن بیش از حد جاروبرقی از دیگر ایرادات رایج این دستگاه می باشد. از عواملی که می تواند موجب بروز این اشکال شود می توان به استفاده مستمر از جاروبرقی اشاره کرد. آسیب دیدن قطعه ترموستات نیز از دیگر علل این خرابی است. همچنین هنگام مواجه شدن با این ایراد لازم است تا موتور جاروبرقی از لحاظ نیم سوز شدن، توسط تکنسین های نمایندگی تعمیر جاروبرقی ناسیونال در اصفهان، مورد بررسی قرار بگیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما