نمایندگی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در اصفهان

4.2/5 - (19 امتیاز)

 

نمایندگی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در اصفهان

جاروبرقی را می توان به عنوان یکی از اساسی ترین لوازم خانگی به شمار آورد. این وسیله پرکاربرد می تواند کار تمیز کردن منازل را برای افراد آسان نموده و موجب از بین رفتن کثیفی و گرد و غبار از محیط شود. تقریباً تمام کمپانی های تولید لوازم خانگی در تولید این محصول فعالیت می کنند. یکی از برندهای تولید جاروبرقی، برند الکترولوکس می باشد. این برند با تولید محصولات متنوع و باکیفیت، توجه مشتریان را در بازار جاروبرقی به خود جلب نموده است؛ اما همانند سایر لوازم برقی، احتمال خرابی جاروبرقی های این برند نیز تحت تأثیر عوامل مختلف وجود دارد. در اینجا این سؤال برای کاربران جاروبرقی مطرح می شود که هنگام خرابی این دستگاه، درست ترین راه حل چیست؟ در جواب باید گفت به هنگام خرابی دستگاه برای تعمیر بی دغدغه، بهتر است کار تعمیرات جاروبرقی را به نمایندگی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در اصفهان بسپارید.

آشنایی با رایج ترین ایرادات جاروبرقی الکترولوکس

بروز خرابی در جاروبرقی می تواند موجب ایجاد اختلال در کار منزل شده و برای افراد دردسر به وجود آورد. البته بعضی از این ایرادات ناشی از عدم تمیز نگهداشتن جاروبرقی بوده و به آسانی و با رعایت چند نکته، قابل برطرف کردن می باشند؛ اما در مواردی نیز اشکالات فنی بوده و بهتر است برای رفع آنها از تکنسین های باتجربه نمایندگی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس کمک بگیرید.

متداول ترین ایرادات جاروبرقی ها عبارتند از:

  • جاروبرقی روشن نمی شود
  • از جاروبرقی صدای بلند به گوش می رسد
  • قدرت مکش جاروبرقی کاهش یافته است
  • موتور جاروبرقی بیش از اندازه داغ شده است

پس از آشنایی با اشکالات رایج جاروبرقی ها اگر مایلید با علل بروز این ایرادات و نحوه تعمیر آنها نیز آشنا شوید مطالعه ادامه مطالب را به شما پیشنهاد می کنیم.

علت روشن نشدن جاروبرقی چیست؟

عوامل متعددی در بروز این ایراد نقش دارند؛ اما قبل از هر اقدامی، بهتر است اتصالات برقی دستگاه را مورد بررسی قرار داد؛ زیرا امکان دارد پریز برق و یا کابل جاروبرقی دچار اشکال شده و موجب روشن نشدن دستگاه شوند. همچنین نرسیدن جریان برق را نیز می توان یکی دیگر از علل این خرابی دانست.

تکنسین های نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس در اصفهان در صورت مشاهده این ایراد، دکمه پاور جاروبرقی را نیز چک می کنند. قطعه دیگری که در این اختلال نقش دارد، رله جاروبرقی است. همچنین این احتمال وجود دارد که برای مدار سری موتور، مشکل ایجاد شده باشد و همین امر موجب روشن نشدن دستگاه گردد. برای رفع این ایراد لازم است تا موتور جاروبرقی نیز مورد بررسی قرار بگیرد؛ زیرا یکی از عوامل مهم این خرابی، اشکال در موتور جاروبرقی می باشد.

علت صدای بلند جاروبرقی چیست؟

ایجاد صدای بلند توسط جاروبرقی، یکی از ایرادات آزار دهنده این دستگاه است. امکان دارد این ایراد به علت خرابی بلبرینگ ها و یا بوش های جاروبرقی به وجود آمده باشد. تکنسین های نمایندگی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس، آسیب در نگهدارنده های پلاستیکی دستگاه را از دیگر علل ایجاد این خرابی می‌دانند.

در مواردی نیز ممکن است ورود جسمی خارجی به موتور جاروبرقی موجب ایجاد صدای نامتعارف در دستگاه شود. یکی دیگر از دلایل این اختلال، خرابی کلکتور و یا شکستگی فن موتور جاروبرقی می باشد. البته لازم است در صورت مشاهده این ایراد، از قرار گیری موتور در محل خود و بسته بودن پیچ های جاروبرقی نیز مطمئن شوید.

علت کاهش قدرت مکش جاروبرقی چیست؟

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در اصفهان

یکی از رایج ترین ایراداتی که موجب مراجعه کاربران به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در اصفهان شده است، کاهش قدرت مکش این دستگاه است. با توجه به این نکته که جاروبرقی ها از طریق مکش آشغال و گرد و غبار، محیط را تمیز می کنند، کاهش قدرت مکش این دستگاه موجب اختلال در کارکرد آن خواهد شد. به هنگام مشاهده این ایراد لازم است تا از خالی بودن کیسه و یا مخزن جاروبرقی و همچنین تمیز بودن فیلتر هوای دستگاه مطمئن شوید. در ضمن، کثیف بودن کلکتور نیز از دیگر عوامل این خرابی است.

همچنین این احتمال وجود دارد که زغال ها و یاطاقان های جاروبرقی خراب شده و موجب کاهش مکش دستگاه شوند. یکی دیگر از قطعات اصلی که در بروز این ایراد باید مورد بررسی قرار گیرد، موتور جاروبرقی می باشد؛ زیرا امکان دارد موتور جاروبرقی نیم سوز شده و یا کاملاً سوخته باشد.

علت داغ بودن بیش از اندازه موتور جاروبرقی چیست؟

 از دیگر ایرادات متداول جاروبرقی، داغ بودن بیش از حد موتور دستگاه است. تکنسین های نمایندگی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس، استفاده مستمر از دستگاه را در بروز این ایراد دخیل می‌دانند. علاوه بر این، خرابی ترموستات نیز از عوامل دیگر در این خرابی می باشد. ترموستات وظیفه خاموش کردن دستگاه را به هنگام حرارت بسیار بالای جاروبرقی بر عهده دارد.

تکنسین های مجرب نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس در اصفهان، عقیده دارند خرابی این قطعه موجب گرم شدن بیش از حد دستگاه و در نتیجه، سوختن موتور خواهد شد. در مواردی نیز ممکن است فن موتور دچار آسیب شده و در نتیجه، قدرت خنک‌کنندگی موتور را از دست بدهد. پر بودن کیسه و یا مسدود شدن خرطومی را نیز می توان از دیگر علل این ایراد دانست. همچنین احتمال دارد نیم سوز شدن موتور، موجب بروز این اختلال شده باشد.

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس با آی پی سرویس اصفهان

خرابی جاروبرقی با ایجاد اختلال در کار تمیز کردن منزل، کاربران را با این چالش مواجه می کند که در این موارد باید چکار کنند؟

در این حالت، دستکاری ناشیانه دستگاه و یا سپردن کار تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس به افرادی که تخصص کافی ندارند موجب گسترش خرابی و در نتیجه، ایجاد هزینه اضافی برای تعمیرات خواهد شد؛ بنابراین ما به شما آی پی سرویس اصفهان، یکی از برترین نمایندگی های تعمیر جاروبرقی را معرفی می کنیم تا با مراجعه به این مرکز، دستگاه خود را به صورت اصولی تعمیر کنید.

مزیت های استفاده از خدمات آی پی سرویس عبارتند از:

مهارت تکنسین ها در عیب یابی

تکنسین های این مجموعه از میان افراد ماهر و تحصیلکرده انتخاب می شوند. این افراد در عیب یابی و تعمیر جاروبرقی الکترولوکس از مهارت لازم برخوردارند؛ بنابراین کاربران می توانند با مراجعه به نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس در اصفهان، این اطمینان را داشته باشند که با کمک تعمیرکاران کار بلد این نمایندگی، کار تعمیرات در سریع ترین زمان و به صورت کارشناسی انجام خواهد شد. در ضمن به علت وجود قطعات اورجینال در این نمایندگی، تعمیرکاران این مجموعه به هنگام بروز خرابی گسترده قطعه، برای تعویض آن از قطعات اصل استفاده می کنند تا کیفیت عملکرد دستگاه افت پیدا نکند.

مشاوره رایگان

از دیگر خدمات آی پی سرویس اصفهان می توان به ارائه مشاوره رایگان توسط کارشناسان این مجموعه اشاره کرد. به منظور استفاده از این خدمت، کافی است کاربران با نمایندگی تماس گرفته و ایرادات به وجود آمده برای دستگاه خود را برای مهندسین این مرکز توضیح دهند. این افراد با توجه به تجربه خود به کاربران می گویند که خرابی ناشی از چیست و باید چه اقدامی انجام دهند.

ضمانت نامه تعمیرات

دیگر ویژگی ممتاز آی پی سرویس، ارائه ضمانت نامه تعمیرات در این مرکز می باشد. تخصص و مهارت تکنسین های نمایندگی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس، موجب شده است تا به علت اطمینان از عملکرد بی نقص آنان، نمایندگی پس از تعمیرات به مشتریان ضمانت نامه شش‌ماهه ارائه دهد. بدین ترتیب اگر در طول مدت ضمانت، دستگاه با ایراد مجدد مواجه شد، تکنسین های باتجربه مجموعه آی پی سرویس، نمایندگی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در اصفهان، طبق تعهد خود موظف هستند ایراد به وجود آمده را در اسرع وقت و به صورت کاملاً رایگان برطرف نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما