نمایندگی تعمیر جاروبرقی زیمنس در اصفهان

4.8/5 - (13 امتیاز)

نمایندگی تعمیر جاروبرقی زیمنس در اصفهان

جاروبرقی یکی از اساسی ترین لوازم خانگی بوده و امروزه تقریباً در تمام منازل وجود دارد. به دلیل سهولت گردگیری و تمیز کردن با جاروبرقی، این وسیله تبدیل به یکی از لوازم پرمصرف برای خانواده ها شده است. جاروبرقی ها در دو نوع خوابیده و ایستاده و با مدل های متفاوت در بازار وجود دارند. یکی از موفق ترین برندهایی که این دستگاه ها را با کیفیت بالا تولید می کند، کمپانی بزرگ زیمنس می باشد. جاروبرقی های زیمنس، باکیفیت و پرقدرت تولید شده و توانسته اند به عنوان یک رقیب مطرح در بازار شناخته شوند؛ اما با وجود کیفیت بالا، جاروبرقی های این برند نیز همانند سایر لوازم الکترونیکی با خرابی مواجه شده و کاربران را دچار چالش خواهد کرد. به هنگام مشاهده خرابی این دستگاه، بهتر است از تعمیر ناشیانه آن خودداری کرده و کار تعمیرات را به نمایندگی تعمیر جاروبرقی زیمنس در اصفهان بسپارید.

انواع ایرادات جاروبرقی زیمنس

بروز اشکال در کارکرد جاروبرقی، موجب خواهد شد تا کار تمیز کردن منزل مختل شود. برخی از خرابی های این دستگاه به علل ساده به وجود آمده و با بررسی توسط کاربران، قابل برطرف کردن هستند. تمیز نگهداشتن جاروبرقی و تعویض به موقع کیسه و فیلتر دستگاه می تواند تا حدود زیادی از آسیب رسیدن به جاروبرقی پیشگیری کند. آشنایی با ایرادات این دستگاه نیز موجب می شود تا در صورت نیاز بتوانید اقدامات اولیه را انجام دهید.

در ادامه مطلب شما را با برخی از این ایرادات که موجب مراجعه کاربران به نمایندگی زیمنس در اصفهان شده است آشنا می کنیم:

  • پایین بودن مکش جاروبرقی
  • روشن نشدن جاروبرقی
  • بلند شدن بوی سوختگی از جاروبرقی
  • ایجاد صدای نابهنجار از جاروبرقی

قدرت مکش جاروبرقی کاهش یافته، علت چیست؟

یکی از بدترین و آزاردهنده ترین مشکلات جاروبرقی، کاهش ی مکش دستگاه است. این ایراد تقریباً با از کار افتادن جاروبرقی، تفاوت چندانی ندارد. از دلایل اصلی بروز این اختلال می توان به مسدود شدن لوله یا خرطومی جاروبرقی بر اثر گیر کردن زباله در آن اشاره کرد. همچنین پر بودن کیسه و یا تمیز نبودن فیلتر جاروبرقی نیز از دیگر عوامل تأثیر گذار در این خرابی هستند. یکی دیگر از علل بروز این اشکال، جمع شدن مو، کاغذ و یا اشیای دیگر در غلتک های جاروبرقی است.

البته وجود درز یا پارگی در خرطومی جاروبرقی، از دیگر عللی است که تکنسین های نمایندگی تعمیر جاروبرقی زیمنس در اصفهان، به هنگام پایین آمدن قدرت مکش دستگاه، مورد بررسی قرار می دهند. در انتها اگر ایراد از این موارد نبود، احتمالاً موتور جاروبرقی دچار خرابی شده است و باید مورد تعمیر قرار گیرد.

جاروبرقی روشن نمی شود، علت چیست؟

از دیگر ایرادات رایج جاروبرقی ها، روشن نشدن این دستگاه است. برای پیدا کردن علت روشن نشدن جاروبرقی، ابتدا لازم است تا پریز برق و کابل دستگاه مورد بررسی قرار گیرد. در مرحله بعد، از رسیدن جریان برق به سیم جمع کن جاروبرقی مطمئن شوید. مورد دیگری که در این ایراد نیاز به بررسی دارد، خرابی دکمه پاور جاروبرقی می باشد. در ضمن امکان دارد رله جاروبرقی دچار آسیب شده و در نتیجه، مانع از روشن شدن دستگاه شود. سوختن موتور جاروبرقی را می توان به عنوان یکی دیگر از دلایلی که در این ایراد نقش دارد، دانست. برای رفع این خرابی باید از تکنسین های نمایندگی زیمنس در اصفهان کمک بگیرید.

از جاروبرقی بوی سوختگی می آید، علت چیست؟

بلند شدن بوی سوختگی از جاروبرقی، موجب ایجاد نگرانی برای کاربران خواهد شد. این مسئله می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. امکان دارد این اشکال به دلیل وجود انسداد در جاروبرقی ایجاد شده باشد. همچنین ممکن است تسمه جاروبرقی فرسوده شده و ایجاد بوی سوختگی نماید. همچنین از دیگر دلایل این اختلال که باید توسط تکنسین های باتجربه نمایندگی تعمیر جاروبرقی زیمنس در اصفهان مورد بررسی قرار گیرد، اشکال در سیم کشی دستگاه است.

در مواردی نیز امکان دارد مو و یا نخ به دور غلتک برس پیچیده و در نتیجه، ایجاد بوی سوختگی کند. همچنین تکنسین های نمایندگی زیمنس در اصفهان، اشکال در موتور جاروبرقی را نیز در بروز این ایراد، مؤثر می‌دانند.

از جاروبرقی صدای غیر معمول شنیده می شود، علت چیست؟

در برخی از جاروبرقی ها به علت کارکرد موتور، شنیده شدن صدای بلند، طبیعی است؛ اما در صورتی که به صورت ناگهانی با صدای بلند دستگاه مواجه شدید لازم است تا سریعاً نسبت به عیب یابی آن اقدام کنید. شاید این ایراد ناشی از ورود جسم خارجی به داخل موتور جاروبرقی باشد و یا اینکه موتور از محل قرارگیری خود خارج شده و ایجاد سر و صدا نماید. در مواقعی نیز امکان دارد خرابی بلبرینگ های جاروبرقی موجب بروز این ایراد شده باشد و یا کلکتور دچار آسیب شده است. البته در مواقعی نیز شکستگی قاب جاروبرقی از دلایل ایجاد این اختلال خواهد بود.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در اصفهان

تعمیرات حرفه ای جاروبرقی زیمنس، با کمک آی پی سرویس اصفهان

تعمیر جاروبرقی زیمنس در اصفهان

جاروبرقی جزو لوازم پرکاربرد در خانه است که خراب شدن آن برای افراد ایجاد دردسر خواهد کرد. به هنگام خرابی این دستگاه، مراجعه به نمایندگی قابل اعتماد، بهترین گزینه است. یکی از بهترین مراکز، نمایندگی تعمیر جاروبرقی زیمنس در اصفهان می باشد. این نمایندگی با داشتن امتیازات منحصر به فرد توانسته است نام خود را به عنوان یکی از برجسته‌ترین مراکز تعمیرات مطرح نماید. خدمات متنوع آی پی سرویس اصفهان، می تواند خیال کاربران لوازم خانگی را از بابت ی تعمیر اصولی در این نمایندگی راحت کند. از ویژگی های ممتاز آی پی سرویس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تجربه و تخصص تکنسین های نمایندگی

بی اغراق شاید بتوان وجود تکنسین ها و مهندسین باتجربه و تحصیلکرده را از بزرگترین امتیازات آی پی سرویس اصفهان دانست. این تکنسین ها از میان افراد تحصیلکرده و مجرب انتخاب می شوند که با توجه به پیشرفت فناوری مورد استفاده در تولید لوازم خانگی، در زمینه تعمیرات این لوازم از تخصص کافی برخوردارند و با دانش خود قادرند تا ایرادات به وجود آمده برای انواع جاروبرقی ها را در اسرع وقت برطرف نمایند. تعمیرکار جاروبرقی در این مرکز تمام تلاش خود را برای تعمیر قطعات به کار می برد و همین امر موجب کاهش چشمگیر هزینه تعمیرات در این نمایندگی زیمنس در اصفهان خواهد شد.

استفاده از قطعات اورجینال

استفاده از قطعه اورجینال به هنگام نیاز به تعویض قطعه، موجب حفظ کیفیت و کارایی دستگاه می شود. وجود قطعات اورجینال در آی پی سرویس، نمایندگی تعمیر جاروبرقی زیمنس در اصفهان، موجب شده است تا هنگامی که خرابی قطعه گسترده بوده و قابلت تعمیر نداشته باشد، تکنسین های این نمایندگی برای تعویض از قطعات اورجینال استفاده کنند. همین امر موجب اطمینان بیشتر مشتریان به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیمنس شده است.

هزینه منصفانه تعمیرات

به هنگام بروز خرابی در جاروبرقی، اولین نگرانی که افراد با آن مواجه می شوند هزینه بالای تعمیرات است. یکی از امتیازات آی پی سرویس اصفهان، هزینه پایین تعمیرات در این نمایندگی است. در نمایندگی آی پی سرویس، هزینه تعمیرات بر اساس نرخ های مصوب اتحادیه تعمیرات از مشتریان دریافت می شود. همچنین با ارائه فاکتور به مشتری، خدمات ارائه شده برای کاربران شفاف سازی می شود.

ضمانت نامه برای تعمیرات

ارائه ضمانت نامه تعمیرات می تواند خیال مشتریان را از بابت تعمیر بی عیب و نقص در این نمایندگی راحت کند. اطمینان از دانش و تجربه مهندسین آی پی سرویس، موجب شده است تا این نمایندگی به مشتریان خود ضمانت نامه خدمات ارائه دهد.

این ضمانت نامه به مدت شش ماه اعتبار دارد. بدین ترتیب در صورتی که در طول مدت ضمانت، دستگاه با اشکال مجدد مواجه شد، کاربران می توانند با مراجعه به نمایندگی و ارائه ضمانت نامه به تکنسین های آن، دستگاه خود را تعمیر نمایند. ارائه این خدمت در نمایندگی جاروبرقی زیمنس در اصفهان کاملاً رایگان است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما