نمایندگی تعمیر چای ساز فیلیپس در اصفهان

5/5 - (2 امتیاز)

نمایندگی تعمیر چای ساز فیلیپس در اصفهان

چای ساز یکی از لوازم خانگی پر مصرف امروزی است که با استفاده از آن می توان در مدت زمان کوتاهی چای درست کرد. حال یکی از معتبر ترین و با کیفیت ترین چای ساز ها در بازار، چای ساز فیلیپس است که افراد زیادی در ایران از این مدل چای ساز در منزل یا محل کار خود استفاده می کنند اما ممکن است به هر دلیلی مثل نوسانات برق، برخورد آب به برد دستگاه و … چای ساز فیلیپس خراب شود و نیاز به تعمیرات داشته باشد. با توجه به مصرف کنندگان زیاد چای ساز فیلیپس در استان بزرگ اصفهان، در اینجا می خواهیم نمایندگی تعمیر این چای ساز را در اصفهان معرفی کنیم. پس اگر برند چای ساز شما هم فیلیپس است و به دنبال نمایندگی تعمیرات آن هستید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

مشکلات متداول چای ساز فیلیپس

بسیاری از مشکلات چای ساز فیلیپس در میان هر مدل چای سازی رایج است و به راحتی قابل رفع توسط تعمیرکاران می باشد. از جمله این مشکلات عبارتند از:

گرم نشدن دم کن چای

چای ساز فیلیپس به المنت حرارتی کوچکی مجهز است که این المنت کار گرم نگه داشتن چای را بر عهده دارد که در صورت خرابی، قسمت دم کن چای گرم نمی شود. همچنین اگر کلید های پاور یا برد الکترونیکی دستگاه دچار خرابی و نقص فنی شده باشند، این مشکل به وجود می آید.

روشن نشدن کتری برقی چای ساز فیلیپس

اگر چای ساز فیلیپس شما روشن نمی شود، احتمالا کلید قطع و وصل جریان برق یا برد الکترونیکی آن دچار آسیب شده است. همچنین ممکن است سیم برق دستگاه نیز قطع شده باشد.

چای ساز قبل از جوش آمدن آب خاموش می شود

اگر ترموستات دستگاه چای ساز خراب شده باشد، در این صورت ممکن است قبل از جوش آمدن آب خاموش شود.

خاموش نشدن چای ساز بعد از جوش آمدن آب

بعضی از دستگاه های چای ساز فیلیپس بعد از آنکه آب جوشیده می شود به طور خودکار خاموش نمی شوند که علت این خرابی نیز ناشی از بروز نقص فنی در ترموستات دستگاه است و نیاز به تعمیرات دارد.

خرابی کلید قطع و وصل برق

اگر کلید قطع و وصل دستگاه چای ساز فیلیپس شما خراب شده است ممکن است این مشکل به دلیل نشتی بخار آب باشد. همچنین گرمای زیاد هم باعث خراب شدن کلیدهای چای ساز می شوند.

مراکز غیرمعتبر تعمیر چای ساز فیلیپس در اصفهان

چند سالی است که با گران شدن لوازم خانگی، مردم ترجیح می دهند به جای خرید یک وسیله برقی نو، همان وسایل برقی قدیمی را تعمیر کنند و به دلیل زیاد شدن تقاضا برای تعمیرات، بازار خوبی در این حوزه به وجود آمده است. در این شرایط، مراکز غیرمعتبر نیز ادعای تعمیرات تضمینی برای لوازم خانگی دارند که بدون تجربه و علم کافی شروع به این کار می کنند.

نتیجه اعتماد به این مراکز، هزینه های زیاد برای مشتری است و علاوه بر آن، وسیله تعمیر شده ممکن است آسیب بیشتری ببیند و قابل تعمیر مجدد نباشد. به همین دلیل است که توصیه می کنیم برای تعمیر چای ساز فیلیپس خود حتما به نمایندگی معتبر مراجعه کنید و از تجربه و علم کافی نمایندگی، اطمینان حاصل نمایید.

بهترین نمایندگی تعمیر چای ساز فیلیپس در اصفهان

تعمیر چای ساز فیلیپس در اصفهان

اگر چای ساز فیلیپس شما خراب شده است بهتر است برای تعمیرات آن را به تکنسین متخصص و حرفه ای بسپارید و از باز و کردن بخش های مختلف دستگاه خودداری کنید تا آسیب بیشتری به چای ساز شما وارد نشود.

در اصفهان مراکز زیادی خدمات تعمیر چای ساز را ارائه می کنند ولی شما باید مرکزی مطمئن را انتخاب کنید تا ضمانت خدمات نیز داشته باشد. مرکزی که ما با اطمینان از کیفیت خدمات آن به شما معرفی می کنیم، نمایندگی آی پی سرویس اصفهان است. این نمایندگی مزیت های ویژه ای دارد که شما را برای انتخاب خود مطمئن می سازد. از جمله این مزیت ها عبارتند از:

 • هزینه مقرون به صرفه خدمات تعمیرات
 • استفاده از تعمیرکاران حرفه ای و متخصص
 • ارائه ضمانت نامه پس از انجام تعمیرات
 • ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی در محل

نحوه ارتباط با نمایندگی آی پی سرویس در اصفهان برای تعمیر چای ساز فیلیپس

ارتباط با نمایندگی آی پی سرویس اصفهان از طریق فرم درخواست تکنسین و یا تماس با شماره ای که در سایت درج شده است، امکان‌پذیر است.

اعزام تکنسین تعمیر چای ساز فیلیپس از نمایندگی آی پی سرویس در اصفهان

بعد از آنکه با نمایندگی آی پی سرویس اصفهان تماس گرفتید، اگر مشکل به وجود آمده برای چای ساز فیلیپس شما مورد خاصی نباشد، کارشناسان شما را راهنمایی می کنند تا خودتان مشکل را برطرف کنید اما اگر مورد نیاز به بررسی حضوری کارشناس باشد، تکنسین در سریع ترین زمان اعزام می شود.

نمایندگی آی پی سرویس اصفهان، خدمات تعمیر لوازم برقی را در منزل مشتریان ارائه می کند و شما با بهره مندی از این خدمات ویژه، دیگر نیازی نیست که برای تعمیر چای ساز خود به صورت حضوری به تعمیرگاه مراجعه کنید و از طرفی تعمیر دستگاه چای ساز شما در همان روز انجام می شود و می توانید مثل روزهای قبل از آن استفاده کنید.

تعمیر مطمئن چای ساز فیلیپس با نمایندگی آی پی سرویس در اصفهان

تعمیر چای ساز فیلیپس شما توسط نمایندگی آی پی سرویس اصفهان با این رویکرد انجام می گیرد که تکنسین ها ابتدا برای تعمیر دستگاه تلاش می کنند نه تعویض قطعات و با اینکار هزینه تعمیرات به میزان قابل توجهی کمتر می شود.

احتمالا وقتی شما هم برای تعمیر هر کدام از لوازم برقی خانه خود به نمایندگی مراجعه می کنید، دغدغه های شما، حرفه ای بودن تکنسین، درست تعمیر شدن آن وسیله و قیمت مناسب تعمیرات است که با انتخاب نمایندگی آی پی سرویس اصفهان این دغدغه ها را نخواهید داشت چرا که تعمیرکاران حرفه ای به منزل شما اعزام می شوند و گارانتی پس از تعمیرات نیز ارائه می گردد.

چرا مشتریان در اصفهان برای تعمیر چای ساز فیلیپس آی پی سرویس را انتخاب می کنند؟

نمایندگی آی پی سرویس اصفهان به دلایل زیر، مشتریان ثابت خودش را دارد:

 • در ارتباط با هر نوع لوازم خانگی و هر نوع برند، تکنسین متخصص همان برند به محل مشتری فرستاده می شود. برای مثال اگر قصد تعمیر چای ساز فیلیپس منزل یا محل کار خود را دارید، تعمیر کار این مدل چای ساز به منزل شما اعزام خواهد شد.
 • تمامی خدمات تعمیرات نمایندگی آی پی سرویس اصفهان دارای گارانتی هستند.
 • قطعاتی که برای تعویض و تعمیر چای ساز فیلیپس استفاده می شوند، از لوازم اصلی همان برند هستند و از فابریک و اصل بودن آنها خیالتان راحت باشد.
 • مشتریان نمایندگی آی پی سرویس اصفهان از خدمات مشاوره رایگان قبل از تعمیرات بهره‌مند می شوند.
 • تعمیرکاران نمایندگی آی پی سرویس اصفهان، با احترام به وقت مشتری سر ساعت تعیین شده در محل حاضر می شوند.
 • برای شفاف سازی کامل و کسب رضایت مشتری، درباره تمام هزینه های تعمیرات قبل از اقدام به تعمیر چای ساز، به مشتری توضیح داده می شود.

نحوه ارائه خدمات توسط نمایندگی آی پی سرویس برای تعمیر چای ساز فیلیپس در اصفهان

پس از بررسی دستگاه چای ساز فیلیپس توسط نمایندگی، گزارش کاملی از مشکل دستگاه، قطعات معیوب، حدود هزینه تعمیر و حدود زمان لازم برای تعمیر، به مشتری شرح داده می شود و با توجه به نظر مشتری، قطعات آسیب دیده تعمیر یا تعویض می شوند و در غیر این صورت، دستگاه مجددا بسته و به مشتری تحویل داده می شود.

نکات مهم هنگام استفاده چای ساز برای جلوگیری از خرابی

 • زمانی که چای ساز روشن یا داغ است، سیم آن را به دورش نپیچید زیرا باعث آب شدن سیم و برق گرفتگی می شود.
 • چای ساز را در محلی دور از فر، ماکروویو و اجاق گاز قرار دهید تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود.
 • از کتری چای ساز فقط برای جوشاندن آب استفاده کنید.
 • بعد از اینکه کارتان با دستگاه تمام شد، آن را از برق بکشید.
 • برای جلوگیری از رسوب آهک در دستگاه چای ساز، از آب تصفیه شده استفاده کنید.

سوالات متداول

برای تعمیر چای ساز فیلیپس در اصفهان، به کدام نمایندگی مراجعه کنیم؟

برای تعمیر چای ساز فیلیپس در اصفهان، نمایندگی آی پی سرویس معرفی می شود.

هزینه تعمیر چای ساز فیلیپس در نمایندگی اصفهان چقدر است؟

هزینه تعمیر چای ساز فیلیپس با توجه به میزان خرابی آن مشخص می شود.

راه ارتباط با نمایندگی آی پی سرویس اصفهان چگونه است؟

برای ارتباط با نمایندگی آی پی سرویس اصفهان می توانید به صورت تلفنی تماس بگیرید و یا فرم اعزام تکنسین را در سایت این نمایندگی، تکمیل کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

تماس با ما