تعمیر جاروبرقی

بعد از تعمیر جاروبرقی و تمیز کردن مجدد خانه قطعا به اهمیت و ضرورت داشتن یک جارو برقی سالم با کارایی بالا پی می برید. کافیست چند روز از این نعمت مهم محروم باشید تا دریابید که تمیزی خانه چقدر ارزشمند است و جارو برقی نیز سهم بسیار زیادی در این امر مهم دارد. اکنون که در حال مطالعه این مطلب هستید قطعا با خراب شدن جاروبرقی تان مواجه شده اید؛ نگران نباشید چرا که در اغلب موارد می توان جارو برقی را تعمیر کرد و نیازی به خرید جاروبرقی جدید نمی باشد.

تعمیر یا خرید جاروبرقی؟

در مبحث قبل به صورت خلاصه به این مسئله اشاره کردیم! بسیاری از افراد با خراب شدن وسایل منزل به فکر خرید دستگاه جدیدتر می افتند در حالی که در اغلب موارد این دستگاه ها به یک تعمیر جزئی یا تعویض یکی از قطعات نیاز دارند.

همه ما از قیمت لوازم خانگی در چند سال اخیر آگاه هستیم! هم اکنون نیز قیمت وسایل منزل به شدت در حال افزایش است و نباید از این واقعیت غافل شویم که میزان اجناس تقلبی و غیر اصل افزایش یافته است! یعنی احتمالا هزینه زیادی برای خرید جارو برقی پرداخت کنید اما یک کالای اصل را خریداری نکنید.

در این میان تعمیر جارو برقی به یک گزینه بهتر و هوشمندانه تر تبدیل شده است. کالاهای قدیمی تر اصولا امتحان خود را پس داده اند و بخش قابل توجهی از آن ها متعلق به شرکت ها و برندهای اصیل می باشند. بنابراین اگر از اصل بودن جاروبرقی خودتان مطمین هستید بهتر است به جای خرید یک دستگاه جدیدتر به تعمیر آن روی بیاورید. تکنسین های ماهر زیادی در ایران وجود دارند که می توانند جاروبرقی ها را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنند.

هزینه تعمیر جاروبرقی

بسیاری از کاربران این سؤال را مطرح می کنند که هزینه تعمیر جارو برقی چقدر است! در این خصوص نمی توان یک عدد و رقم ثابت را اعلام کرد چرا که نوع خرابی جاروبرقی، قطعات مورد نیاز جهت تعویض قطعات آسیب دیده و حتی برند دستگاه مورد نظر در تخمین هزینه تعمیر جاروبرقی مؤثر هستند.

علاوه بر این باید به موارد دیگری از جمله شرکتی که برای تعمیر به آن جا مراجعه می کنید، میزان مهارت تکنسین مورد نظر و نوع قطعاتی که برای تعمیر و تعویض بکار می روند را نیز در نظر بگیرید.

در اغلب موارد مسئله ای که باعث افزایش هزینه های مربوط به تعمیر لوازم خانگی می شود تعمیرات خودسرانه افراد قبل از مراجعه به تعمیرکاران حرفه ای است. کسانی که شخصا برای تعمیر لوازم خانگی اقدام می کنند معمولا آسیب هایی را به سایر قطعات و حتی بدنه دستگاه وارد می کنند و این مسئله به شدت در افزایش هزینه های نهایی مؤثر است. بنابراین اگر نمی خواهید هزینه های مربوطه را افزایش دهید بهتر است از همان ابتدا که دستگاه مورد نظر کارایی خود را از دست داد جهت تعمیر به واحدهای مجاز مراجعه نمایید.

برای تعمیر جاروبرقی به کجا مراجعه کنیم؟

بسیاری از مردم برای تعمیر لوازم خانگی به تعمیرکارانی که به صورت سنتی عمل می کنند مراجعه می نمایند اما بهتر است به شرکت های فعال در این زمینه مراجعه کنید چرا که سیستم جاروبرقی های مدرن تا حد بسیار زیادی با جاروبرقی های قدیمی متفاوت است و اگر به تعمیرکاران حرفه ای مراجعه نکنید ممکن است با مسائل جدی تری مواجه شوید.

شرکت ای پی سرویس اصفهان یکی از معتبرترین شرکت های داخلی در زمینه تعمیر لوازم خانگی است. شما می توانید جهت تعمیر جاروبرقی از برندهای مختلف به این شرکت مراجعه نمایید یا دستگاه مورد نظر را از طریق پیک به آدرس شرکت ما ارسال کنید تا در اولین فرصت ممکن مورد بررسی قرار گیرد و اقدامات لازم جهت تعمیر دستگاه به عمل آید. از مهمترین مزایای مراجعه به شرکت ای پی سرویس اصفهان می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • بهره‌گیری از خدمات و مهارت برترین تکنسین های ایرانی در زمینه تعمیر لوازم خانگی از جمله جاروبرقی
  • تعمیر وسایل منزل در کمترین زمان ممکن
  • استفاده از قطعات اصل در صورت نیاز به تعویض قطعات دستگاه
  • ارائه ضمانت نامه معتبر مبنی بر اینکه اگر در مدت زمان مشخصی دستگاه مورد نظر باز هم دچار اختلال گردید یا کارایی خود را از دست داد می توانید جهت تعمیر یا دریافت هزینه پرداختی به شرکت مراجعه کنید.
تماس با ما