نمایندگی تعمیر major اصفهان

5/5 - (1 امتیاز)

 

نمایندگی تعمیرات major اصفهان

این روز ها ماکروفر ها از پر استفاده ترین وسایل آشپزخانه محسوب می شوند که به خاطر استفاده زیاد و یا نادرست ممکن است مشکلاتی برای آن ها به وجود آید و دچار خرابی شوند. برخی از این ایرادات به راحتی و در منزل قابل حل شدن می باشند اما برخی دیگر نیاز به تماس با مراکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی دارند. برند major یا میجر نیز از برند های معتبر در زمینه ماکروفر است که در ایران طرفداران خاص خود را دارد. آی پی سرویس به عنوان نمایندگیmajor اصفهان از تعمیرات این دستگاه پشتیبانی می کند و شما مشتریان عزیز می توانید با خیال راحت و آسوده تعویض قطعات خود را به ما بسپارید.

برخی از ایراد های  رایج مایکروفر میجر

برای تعمیر کردن لوازم خانگی برقی مانند مایکروفر ، در ابتدا باید ایرادات آن ‌ها مشخص گردد ، سپس نسبت به برطرف کردن آن مشکل اقدام شود. در ادامه ، برخی از مشکلات رایج ماکروفر را با هم بررسی خواهیم کرد:

 • جرقه زدن ماکروفر حین پخت
 • روشن نشدن ماکروفر
 • گرم نشدن غذا
 • خراب شدن قفل درب ماکروفر
 • تولید صدای اضافی توسط ماکروفر
 • کار نکردن بعضی از دکمه های ماکروفر که برای راه‌اندازی آن حیاتی می باشد
 • کار نکردن گریل دستگاه
 • تنظیم نشدن دما ماکروفر و سوزاندن بعضی از خوراک ها
 • نچرخیدن درست ظرف داخل ماکروفر
 • خاموش نشدن دستگاه به صورت اتوماتیک

در صورتی که در ماکروفر میجر شما ایراد های ذکر شده وجود دارد ، نگرانی به خود راه ندهید. این گونه مشکلاتبه سادگی و با هزینه ای قابل قبول توسط نمایندگی مایکروفر میجر برطرف می شوند و نیازی به خریداری دستگاه جدید نیست.

مطالعه کنید » نمایندگی سولاردام الی جی در اصفهان

جرقه زدن ماکروفر میجر در هنگام پخت

اصلی‌ترین دلیل به وجود آمدن این مشکل ، قرار دادن ظرف فلزی درون ماکروفر می باشد. وجود فلز موجب ایجاد جرقه خواهد شد. از گذاشتن ظروف یه بار مصرف آلومینیومی ، پوشش‌های فویلی و ظروف فلزی در ماکروفر اکیدا خودداری کنید.

اگر محافظ پلاستیکی سه‌پایه های درون مایکروفر نیز جدا شده باشد ، می تواند باعث ایجاد جرقه شود. اگر تکه‌ های خوراک شما به قطعه مگنترون بچسبد و به سمت بیرون پرتاپ شود ، امکان جرقه زدن ماکروفر وجود دارد ، بنابراین تا جایی که ممکن است مواد غذایی را با ظرف درب‌دار داخل ماکروفر قرار دهید و از تمیز کردن ماکروفر خود به طور مرتب غافل نشوید.

آسیب دیدن ورقه میکا (ورقه نسوز) و سوختن دیودها نیز ممکن است باعث جرقه زدن دستگاه شود که در صورت بروز این مشکل از یک متخصص در نمایندگیmajor اصفهان کمک بگیرید.

روشن نشدن ماکروفر

روشن نشدن ماکروفر می‌تواند دلایل بسیار زیادی داشته باشد. اصلی ترین آن‌ها ، سوختن فیوز سرامیکی و سوختن فیوزهای حرارتی می باشد که مشخص کردن این امر به عهده تعمیرکار ماکروفر می باشد.

علت شایع دیگر برای روشن نشدن ماکروفر ، خراب شدن چفت درب ماکروفر است. اگر درب ماکروفر به طور صحیح بسته نشود ، ماکروفر روشن نخواهد شد. در غیر این صورت بررسی دقیق تری نیاز است.

گرم نشدن غذا از رایج ترین مشکلات در نمایندگیmajor اصفهان

نمایندگی تعمیر major اصفهان

در صورتی که افت ولتاژ برق صورت گیرد ، غذا بیش از حد چرب باشد یا حجم غذا زیاد باشد ممکن است با مشکل گرم نشدن غذا مواجه شوید . همچنین در نظر داشته باشید که تمیز نبودن دستگاه نیز از جمله عواملیست که باعث می شود دستگاه شما به خوبی گرم نکند.

خراب شدن قطعات خازن ، فیوزحرارتی ، برد اصلی ، دیود ، مگنترون ، محافظ برق و حتی خراب شدن درب ماکروفر نیز باعث به وجود آمدن این مشکل می شود. فقط یک تعمیرکار ماهر و با تجربه می تواند این امر را تشخیص می دهد.

تولید صدای اضافی توسط ماکروفر

پیدا کردن دلیل صدای اضافی ماکروفر نیاز به بررسی دارد ، ولی اصلی ترین دلیل آن می تواند خراب بودن فن باشد. روغن کاری و سرویس فن موتور ماکروفر توسط نمایندگی مایکروفر میجر می تواند این مشکل را برطرف کند.

خراب شدن قطعه مگنترون که تولید کننده امواج حرارتی است نیز می تواند دلیل تولید صدای اضافی ماکروفر باشد.

خراب شدن قفل درب ماکروفر

 

خراب شدن قفل درب دستگاه یکی دیگر از مشکلات رایج ماکروفرهاست.  در اغلب موارد ماکروفر ها معمولا ۳ یا ۴ قفل دارند که اگر این قفل ها به طور صحیح کار کنند ، برد ماکروفر اجازه شروع به کار دستگاه را خواهد داد ، اما اگر این قفل ها به درستی کار نکنند دستگاه نیز شروع به کار نمی کند.

بسته نشدن صحیح درب ماکروفر می تواند نشانه دیگری از خرابی این قفل ها می باشد و یا روشن ماندن چراغ ماکروفر پس از بسته شدن درب آن یکی از ساده ترین راه ها برای بررسی خرابی قفل ماکروفر است.

برای این که از خراب شدن این قفل ها جلوگیری کنید ، درب ماکروفر را محکم نبندید ، همچنین با گذشت زمان این قفل ها نیز باید تعویض شوند زیرا به مرور زمان فرسوده خواهند شد.

دقت کنید که خراب شدن قفل درب ماکروفر ممکن است باعث به وجود آمدن مشکلات الکتریکی در ماکروفر شود ، بنابراین توصیه آی پی سرویس به شما این است که برای برطرف کردن مشکل به یک نمایندگی مایکروفر میجر مراجعه کنید و قفل ها را تعویض کنید.

کار نکردن یا کم نور شدن لامپ ماکروفر از دیگر مشکلات رایج در نمایندگیmajor اصفهان

بعد از مدتی که از کارکرد دستگاه شما گذشت ، ممکن است لامپ داخل دستگاه ضعیف شود. این مشکل جدی و نگران کننده نیست ، اما لازم است که غذای درون ماکروفر به خوبی دیده شود.

اگر لامپ ماکروفر خراب شود ، در هنگام فعال کردن کلید یا باز شدن درب لامپ قطع و وصل شده یا چشمک خواهد زد یا بعد از مدتی که دستگاه کارکرد ، نور لامپ کم خواهد شد. اگر بخواهید لامپ را تعویض کنید ، می توانید به راحتی لامپ قدیمی را جدا کرده و آن را با یک لامپ نو تعویض کنید.

دقت کنید که در بیشتر مدل ها اگر برای تعویض لامپ نیازمند باز کردن بدنه دستگاه هستید یا محل قرار گرفتن لامپ در نزدیکی دیود هاست ، حتما با نمایندگی های مجاز جهت تعویض تماس حاصل نمایید.

چرا نمایندگی آی پی سرویس اصفهان؟

برای شناخت بیشتر آی پی سرویس به عنوان نمایندگی مایکروفر میجر در اصفهان ، لازم است که از برتری ها و امتیازاتی که این نمایندگی نسبت سایر تعمیرگاه ها در اصفهان دارد آگاهی پیدا کنید:

 • در این نمایندگی ماکروفر میجر شما توسط افرادی مورد بررسی و تعمیر قرار می گیرد که تخصص آن ها تعمیر این نوع مایکروفر ها می باشد و این افراد بر تمامی بخش ها و قطعات انواع برند های ماکروفر اشراف کامل دارند.
 • تمام خدمات ماکروفر میجر در سریع ترین زمان ممکن در سراسر اصفهان قابل ارائه می باشد
 • بسیاری از ایراد های پیش آمده درباره ماکروفر با مشاوره رایگان کارشناسان برطرف خواهد شد.
 • هزینه های تعمیرات ماکروفر در این تعمیرگاه بسیار مناسب در نظر گرفته شده است.
 • در آخر باید خدمت شما مشتریان عزیز عرض کنیم که نمایندگیmajor اصفهان توسط افرادی سازماندهی شده است که رضایت مشتری اولویت اصلی آن هاست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما