نمایندگی تعمیر اتوپرس سونیا در اصفهان

4.2/5 - (6 امتیاز)

نمایندگی تعمیر اتوپرس سونیا در اصفهان

 

اتوپرس به عنوان جایگزینی برای اتوی معمولی به خوبی توانسته است جای خود را در خانه ها باز کند و تبدیل به وسیله محبوبی شده است. اتوپرس سونیا یکی از برندهای شناخته شده این وسیله برقی است که در بسیاری از خانه ها دیده می شود.

این دستگاه مثل هر دستگاه دیگری ممکن است در طول زمان و با استفاده های مکرر دچار عیب و ایراداتی شود و یا اینکه کلا کار نکند. اگر اتوپرس سونیا شما هم خراب شده است و ساکن اصفهان هستید، مرکز نمایندگی آی پی سرویس اصفهان، تعمیرات اتوپرس سونیا را انجام می دهد و می توانید از مهارت ها و تجربیات کارشناسان این نمایندگی برای تعمیر اتوپرس خود کمک بگیرید. برای ارتباط با نمایندگی تعمیر اتوپرس سونیا در اصفهان، در ادامه همراه ما باشید.

مشکلات قابل تعمیر اتوپرس سونیا

اتوپرس مثل هر لوازم برقی دیگری ممکن است دچار مشکل شود و نیاز به تعمیرات داشته باشد. بنابراین خرابی اتوپرس در اغلب مواقع جای نگرانی ندارد و به سادگی قابل تعمیر است. بیشتر این مشکلات ناشی از عدم استفاده صحیح از اتو یا تمام شدن طول عمر قطعات دستگاه است که کارشناس فنی با بررسی تمام قطعات دستگاه، مشکل را شناسایی و برطرف می کند.

بعضی از مشکلات رایج اتوپرس سونیا که قابل تعمیر هستند، عبارتند از:

بخار نکردن اتو: بخار نکردن اتو یکی از مشکلات رایج این دستگاه است که می تواند ناشی از پایین بودن درجه اتو یا کم بودن مقدار آب اتو باشد. همچنین در موارد پیشرفته‌تر امکان دارد علت مشکل از پر شدن فیلتر رسوب گیر باشد و یا اینکه لوله رابط پمپ قطع شده باشد. برای برطرف کردن این مشکل در قدم اول باید بررسی کنید که سطح آب اتو کم نباشد و سپس فیلتر رسوب گیر را چک کنید تا پر نشده باشد. اگر این دو مورد را بررسی کردید و اتو همچنان کم بخار بود، نیاز است با تعمیر کار اتوپرس سونیا تماس بگیرید و تعمیرات را به کارشناس بسپارید.

بوق ممتد اتو : گاهی پیش می آید که از اتوپرس صدای بوق ممتد شنیده می شود که اصلی ترین دلیل این مشکل، استفاده طولانی مدت از اتو و آسیب دیدن برد الکتریکی آن است. نوسانات برق نیز ممکن است باعث این مشکل شوند. اگر برد الکتریکی اتو آسیب دیده باشد، لازم است برای تعویض یا تعمیر قطعه به نمایندگی تعمیرات اتوپرس سونیا در اصفهان مراجعه کنید.

گرم نشدن اتوپرس سونیا : مشکل گرم نشدن اتوپرس سونیا به دلیل مشکل در برق رسانی است ولی ممکن است قطعات اتو نیز آسیب دیده باشند که در این صورت نیاز به تعمیرات دارد.

بوی بد اتو : ماندن بیش از حد آب در مخزن و همچنین بی کیفیتی آب باعث تولید بوی بد توسط اتو می شوند و راه حل ساده برای رفع این مشکل این است که پس از هر بار استفاده از اتو، مخزن آن را خالی کنید و حتما از آب جوش یا آب تصفیه شده برای اتو استفاده نمایید.

خدمات سریع نمایندگی تعمیر اتوپرس سونیا در اصفهان

نمایندگی آی پی سرویس تعمیر اتوپرس سونیا در اصفهان با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر استان اصفهان و نزدیک بودن، این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است تا در سریع ترین زمان به خدمات تعمیرات اتوپرس دسترسی داشته باشند.

صرفه هزینه های کمتر با نمایندگی تعمیر اتوپرس سونیا در اصفهان

کارشناسان و تکنسین های فنی آی پی سرویس اصفهان با تمام نقاط قوت و ضعف اتوپرس آشنایی دارند و هر گونه مشکل دستگاه را در سریع ترین زمان شناسایی و بررسی می کنند. به همین دلیل سعی می کنند که قطعات را تعمیر کنند و فقط در صورت لزوم، تعویض قطعات انجام می گیرد و از این طریق هزینه ها کمتر می شود.

کارشناسان متخصص در نمایندگی آی پی سرویس اصفهان

کارشناسان و تعمیر کاران نمایندگی آی پی سرویس اصفهان از بهترین های این زمینه هستند و برای بروز کردن اطلاعات و مهارت های خود در زمینه تعمیرات انواع لوازم برقی خانگی، هر ساله در دوره های عملی شرکت می کنند.

نمایندگی تعمیر اتوپرس سونیا در اصفهان در محل

 تعمیر اتوپرس سونیا در اصفهان

اگر اتوپرس سونیا شما خراب شده است و نیاز به خدمات تعمیرات در محل دارید، می توانید از تعمیرکاران متخصص و مجرب نمایندگی آی پی سرویس اصفهان کمک بگیرید. تعمیر اتوپرس سونیا در منزل باعث صرفه جویی در وقت و هزینه های شما می شود و از طرفی تعمیرکار در مقابل شما دستگاه را تعمیر می کند و نگرانی از تعویض قطعات سالم دستگاه نخواهید داشت.

زمانی که تعمیرکار نمایندگی آی پی سرویس اصفهان به منزل شما اعزام می شود، دیگر نیازی نیست که اتوپرس را به تعمیرگاه انتقال دهید و تمام خدمات در محل ارائه می شوند. همچنین در پایان تعمیرات نیز به شما ضمانت نامه و فاکتور معتبر ارائه می گردد.

هزینه تعمیر اتوپرس توسط نمایندگی تعمیر اتوپرس سونیا در اصفهان

هزینه تعمیر اتوپرس سونیا توسط کارشناسان نمایندگی آی پی سرویس اصفهان با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود و تعمیر کار پس از بررسی و عیب یابی اتوپرس شما، هزینه آن را به شما اعلام می کند تا اگر موافق بودید، تعمیرات را انجام دهد.

بعضی عوامل مؤثر در قیمت تعمیر اتوپرس سونیا به شرح زیر هستند:

تعمیر یا تعویض قطعات : اگر قطعه خراب شده در دستگاه اتوپرس نیاز به تعمیرات داشته باشد، هزینه آن کمتر می شود اما اگر نیاز به قطعه جدید باشد، هزینه بیشتر می شود.
هزینه ایاب و ذهاب برای تعمیرات در محل : اگر از خدمات تعمیر اتوپرس در محل بهره‌مند شوید، هزینه ایاب و ذهاب کارشناس تعمیر کار به عهده شما خواهد بود.
اجرت تعمیر کار : اجرت تعمیر کار بستگی به تخصص و تجربه او دارد و از فردی به فرد دیگر می تواند متفاوت باشد.
مدت زمان گارانتی : مدت زمان گارانتی یا ضمانتی که تعمیرکار پس از تعمیر اتوپرس در نظر می گیرد، باعث تغییر قیمت تعمیر می شود.

قطعاتی از اتو پرس که در صورت خراب شدن نیاز به تعویض دارند

بعضی از قطعات دستگاه اتوپرس در صورت خرابی یا شکسته شدن، قابل تعمیر نیستند و نیاز به تعویض دارند. این قطعات شامل موارد زیر هستند :

 • پمپ دستی اتو بخار در صورت شکسته شدن
 • پمپ اتو بخار مخزن دار در صورت خراب شدن
 • برد الکتریکی (که البته گاهی با تعمیر هم مشکل این قطعه رفع می شود)
 • ترموستات اتو بخار
 • المنت اتو بخار مخزن دار و معمولی (که گاهی با تعمیر هم مشکل این قطعه برطرف می شود)
 • مخزن آب
 • سیم و اتصالات اتو

سخن آخر و رعایت نکات برای نگهداری اتوپرس

در زمینه نگهداری هر نوع وسیله برقی مثل باید نکاتی را رعایت کنید تا نیاز کمتری به تعمیرات داشته باشند. برای طول عمر بیشتر و جلوگیری از عدم خرابی اتوپرس نیز توصیه می شود نکات زیر را در زمان استفاده از دستگاه، رعایت کنید :

 • داخل اتوپرس آب بیشتر از ظرفیت نریزید.
 • اگر لباس شما دارای زیپ، دکمه و … است مواظب باشید به دستگاه آسیبی وارد نکنند.
 • با سیم اتو ملایم برخورد کنید و به صورت ناگهانی و محکم از دستگاه خارج نکنید.
 • درجه ترموستات اتو را مناسب جنس لباس تنظیم کنید.

سوالات متداول

راه ارتباط با نمایندگی تعمیر اتوپرس سونیا در اصفهان چگونه است؟

برای برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر اتوپرس سونیا در اصفهان می توانید با شماره قرار داده شده در این مطلب تماس حاصل بفرمایید.

هزینه تعمیرات اتوپرس سونیا در اصفهان چقدر است؟

هزینه تعمیرات اتوپرس سونیا در اصفهان بستگی به میزان آسیب دستگاه دارد و باید دستگاه توسط کارشناس فنی بررسی شود.

در صورت خراب شدن قطعات اتوپرس سونیا، نیاز به تعویض است؟

کارشناسان فنی نمایندگی آی پی سرویس اصفهان سعی بر این دارند که از تجربه و مهارت خود برای تعمیر قطعات اتوپرس استفاده کنند و فقط در موارد لزوم که تعمیر قطعه چاره ساز نباشد، نیاز به تعویض قطعه خراب شده می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما