مرکز تعمیر موتور یخچال در اصفهان

5/5 - (2 امتیاز)

 

مرکز تعمیر موتور یخچال در اصفهان

به طور کلی موتور یا کمپرسور یخچال، همانند سایر لوازم برقی، قلب تپنده یخچال می باشد. ایجاد خرابی برای این قطعه موجب خواهد شد تا دستگاه به طور کامل خراب شده و از کار بیافتد. در پاسخ به این سؤال که آیا کمپرسور یخچال قابل تعمیر می باشد یا نه؟ باید گفت بله امکان تعمیر این قطعه وجود دارد؛ اما باید برای تعمیر به نمایندگی معتبر تعمیر موتور یخچال در اصفهان مراجعه کرد. تکنسین های باسابقه این نمایندگی می توانند ایراد به وجود آمده را در سریع ترین زمان ممکن برطرف کنند. دستکاری خودسرانه این قطعه در صورت نداشتن تخصص کافی می تواند هزینه های فراوان برای کاربران و عوارض جبران ناپذیری را برای یخچال ایجاد نماید.

مشاهده کنید » تعمیر یخچال صنعتی در اصفهان

نکات مهم در تعمیر موتور یخچال

برای عیب یابی و تعمیرات کمپرسور یخچال لازم است تا قطعات مختلف یخچال را شناخته و با کارکرد هر کدام از آنها آشنایی داشته باشید. قطعاتی که در بروز ایراد برای کمپرسور یخچال نقش دارند عبارتند از:

  • حسگر دما
  • لامپ یخچال
  • محافظ درب یخچال
  • فن تبخیر و فن یخچال

حسگر دما

اگر شما با عملکرد قطعات مختلف یخچال آشنایی داشته باشید به راحتی می توانید ایرادات به وجود آمده را شناسایی کنید. حسگر دما در یخچال به عنوان ترمیستور شناخته می شود. تکنسین های نمایندگی تعمیرات کمپرسور یخچال معتقدند هنگامی که یخچال شما به صورت پیوسته کار کرده و یا با گرما یا سرمای بیش از اندازه یخچال مواجه شدید، لازم است حسگر دما مورد بررسی قرار گرفته و در صورت لزوم، تعویض شود.

لامپ یخچال

معمولاً افراد خیال می کنند لامپ درون یخچال تنها برای روشنایی داخل دستگاه تعبیه شده است. در صورتی که تعمیرکاران یخچال، کار نکردن لامپ را نیز یکی از نشانه های خرابی موتور یخچال معرفی می کنند.

محافظ درب یخچال

محافظ دور درب یخچال نقش مهمی در باز و بسته شدن درب ایفا می کند. تعمیرکاران نمایندگی تعمیر موتور یخچال در اصفهان بر این عقیده هستند که استهلاک این پلاستیک ها در اثر گذشت زمان می تواند برای موتور یخچال ایجاد آسیب نمایند.

فن تبخیر و فن یخچال

برخی از موارد امکان دارد سر و صدای زیاد یخچال برای کاربران ایجاد نگرانی کند و یا اینکه دمای یخچال بالا رفته و یخچال بیش از اندازه گرم شود. خرابی فن یخچال می تواند این ایراد را به وجود آورده باشد. در این مورد لازم نیست کمپرسور مورد بررسی قرار بگیرد و تنها با تعویض فن، این ایراد به سادگی برطرف خواهد شد.

با رایج ترین علایم خرابی کمپرسور یخچال آشنا شوید

مرکز تعمیرات موتور یخچال در اصفهان

برای این که به هنگام مواجهه با خرابی موتور یخچال بدانید چه اقداماتی باید انجام داد، در این قسمت به بررسی علایم رایج خرابی این قطعه خواهیم پرداخت.

مهم ترین علایم خرابی کمپرسور یخچال عبارتند از:

  • شنیده شدن صدای ناهنجار از یخچال: یکی از علایم هشدار دهنده در مورد خرابی کمپرسور یخچال، شنیده شدن صدای غیر معمول از دستگاه است. مهم ترین علت بروز این ایراد، خرابی و یا شکستن فن موتور یخچال می باشد. آسیب فن موجب اختلال در سیستم خنک‌کننده یخچال خواهد شد؛ زیرا در صورتی که فن به خوبی کار نکند کمپرسور داغ شده و امکان سوختن این قطعه وجود خواهد داشت. در این مورد باید فن تعویض شود. شما می توانید با کمک تکنسین های خبره نمایندگی تعمیر موتور یخچال در اصفهان نسبت به تعویض این قطعه اقدام کنید.
  • تغییرات دمای یخچال: تغییرات دما نیز می تواند یکی دیگر از علایم ایراد در کمپرسور یخچال باشد. در صورتی که دمای یخچال افزایش پیدا کند مشخص خواهد شد که موتور دچار ایراد شده است. معمولاً اشکال در قطعات الکتریکی می تواند دلیل تغییر دمای یخچال باشد. البته لازم به ذکر است باز و بسته کردن درب به دفعات زیاد توسط کاربران نیز می تواند دلیل این خرابی باشد. تغییرات بیش از حد در تنظیمات دما نیز می تواند علت دیگر بروز این ایراد باشد؛ اما مهم ترین علت که نیازمند بررسی می باشد، خرابی کمپرسور است که در این حالت باید نسبت به تعمیرات کمپرسور یخچال اقدام کرد.
  • یخ زدگی بیش از حد یخچال: گاهی امکان دارد با یخ زدگی مواد غذایی و یا حتی در برخی موارد با نشت برفک از یخچال مواجه شده باشید. ممکن است این ایراد ناشی از خرابی بخش های دیگر یخچال همچون دیفیوزر و یا میاگر هوا باشد؛ اما برای جلوگیری از آسیب به کمپرسور بهتر است این قطعه توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیر کمپرسور یخچال چک شود.
  • داغ شدن موتور یخچال: یکی از علایمی که شما را وادار به تعمیر موتور یخچال می کند، گرمای بیش از اندازه این قطعه می باشد. به طور معمول، موتور یخچال به هنگام کار کردن، تولید گرما می کند؛ اما گرمای بیش از اندازه کمپرسور نشان دهنده ایراد در آن است. در این مورد لازم است تا با نمایندگی تعمیر موتور یخچال در اصفهان تماس بگیرید. تکنسین های باسابقه این نمایندگی قادرند به سهولت دستگاه را عیب یابی و تعمیر نمایند.
  • از کار افتادن فن کمپرسور یخچال: یکی دیگر از عواملی که هنگام بروز ایراد برای یخچال نیاز به بررسی دارد فن موتور یخچال است. ایراد در این قطعه می تواند موجب خرابی و حتی سوختن کمپرسور یخچال شود. اگر محل قرارگیری فن را می‌دانید به سادگی می توانید این قطعه را بررسی کنید؛ اما در صورتی که تخصص کافی در این زمینه را ندارید، بهتر است از تعمیرکاران باتجربه کمک بخواهید.

آشنایی با آی پی سرویس اصفهان

خرابی لوازم الکتریکی، همیشه این سؤال را در ذهن کاربران ایجاد می کند که در این موارد، بهتر است چه اقدامی انجام دهند؟ پیدا کردن نمایندگی که با اطمینان بتوانند کار تعمیرات را به آن بسپارند به یکی از دغدغه های افراد تبدیل شده است. یکی از شناخته شده ترین نمایندگی ها در زمینه تعمیرات یخچال، آی پی سرویس اصفهان می باشد. مهم ترین خدمات این مرکز که نمایندگی تعمیرات کمپرسور یخچال را نیز بر عهده دارد عبارت است از:

برخورداری از کارشناسان کارآزموده

حضور تکنسین های باتجربه و کار بلد، یکی از ویژگی های ممتاز آی پی سرویس اصفهان می باشد. شناخت دقیق ساختار کمپرسور یخچال و همچنین نحوه عیب یابی و تعمیر این قطعه جزو تخصص این افراد می باشد. شما می توانید با خیال آسوده کار تعمیرات موتور یخچال خود را به نمایندگی تعمیر موتور یخچال در اصفهان سپرده و از نتیجه کار آنها مطمئن باشید.

تعمیرات حرفه ای

یکی دیگر از خصوصیات آی پی سرویس، نمایندگی تعمیرات کمپرسور یخچال، رفتار حرفه ای تعمیرکاران این مجموعه می باشد. کارشناسان باسابقه نمایندگی تعمیرات، همواره تعمیر قطعات معیوب را به تعویض آنها ترجیح می دهند. این افراد فقط در مواردی به تعویض قطعه اقدام می کنند که قطعه مورد نظر کاملاً خراب شده و به هیچ وجه قابل تعمیر نباشد. در این مورد نیز برای تعویض قطعه از قطعات اورجینال استفاده می کنند تا کیفیت و کارایی دستگاه کاهش پیدا نکند.

اعزام تکنسین به محل

از آنجایی که حمل و نقل وسیله معیوب، علاوه بر سختی، موجب ایجاد هزینه برای افراد می شود، آی پی سرویس اصفهان، اعزام تکنسین به محل مورد نظر مشتری را به عنوان یکی از خدمات خود ارائه کرده است. کاربران می توانند از طریق تماس با این نمایندگی اقدام به ثبت سفارش تعمیرات نمایند. تعمیرکاران آی پی سرویس در اسرع وقت با حضور در محل، ایراد به وجود آمده را برطرف می کنند.

گارانتی تعمیرات

همچنین در نمایندگی تعمیر موتور یخچال در اصفهان، پس از تعمیرات، به مشتری کارت ضمانت ارائه می شود. به این ترتیب اگر در طول مدت ضمانت، دستگاه مجدداً با ایراد مواجه شد تکنسین های نمایندگی وظیفه دارند به صورت رایگان نسبت به برطرف کردن ایراد اقدام نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما