تعمیر چای ساز

اگر مدت زمان زیادی از چای ساز استفاده کرده باشید قطعا درست کردن چای با کتری و قوری برای شما اندکی دردسرساز می شود. بنابراین با خراب شدن این وسیله باید سریعا به دنبال راه حلی جهت تعمیر چای ساز باشید.

چای ساز یک وسیله کاملا مدرن در کشور ما به حساب می آید و تعمیر آن نیاز به آموزش های خاصی دارد که تکنسین های ماهر در شرکت های مربوط به تعمیر لوازم خانگی این مهارت را به دست آورده اند. اگر چای ساز شما نیز خراب شده است و نمی دانید چکار کنید و بین دو راهی خرید یک چای ساز جدید و تعمیر چای ساز سابق مانده اید پیشنهاد می دهیم این مقاله را مطالعه کنید.

چای ساز را تعمیر کنم یا یک چای ساز نو بخرم؟

قطعا شما هم از قیمت لوازم خانگی اطلاع دارید. قیمت ها بسیار بالا رفته و بسیاری از اقشار جامعه دیگر قادر به خرید بسیاری از لوازم منزل نمی باشند. در این شرایط باید بهترین گزینه ممکن که البته مقرون بصرفه ترین گزینه هم می باشد را انتخاب کرد.

تعمیر چای ساز به جای خرید چای ساز جدید بهترین گزینه ایست که به شما پیشنهاد می دهیم. تعمیر چای ساز اگر به صورت اصولی انجام شود کارایی دستگاه را مجددا باز می گرداند و شما می توانید برای سالیان متوالی از آن استفاده کنید. البته باید دقت کنید که منظور ما از تعمیر اصولی، بهره مندی از دانش و مهارت تعمیرکارانی است که آموزش لازم را در این زمینه دریافت کرده اند.

چرا چای ساز خراب می شود؟

علل مختلفی می تواند باعث خراب شدن یک چای ساز شوند. البته نگران نباشید! چرا که خراب شدن اغلب چای سازها به صورت جزئی رخ می دهد و نیازی به کنار گذاشتن همیشگی دستگاه نیست. شما می توانید تنها با یک تعمیر ساده، مشکل را رفع کنید. از مهمترین علل خراب شدن چای ساز می توان به استفاده بیش از حد از آن اشاره کرد. البته اگر برای مدت زمان طولانی هم بی استفاده بماند باز امکان خراب شدن وجود دارد. خرابی دستگاه به صورت ذیل خود را نشان می دهد:

  • دستگاه روشن نمی شود یا در حین کار کردن خاموش می شود.
  • دستگاه آب را جوش نمی آورد.
  • دستگاه در زمان جوش آمدن آب خود بخود خاموش نمی شود.
  • درب کتری با استفاده از دکمه مخصوص باز نمی شود.
  • المنت ها سوخته اند و عملکرد دم کشیدن چای با اختلال مواجه شده است.
  • چای آماده شده سرد است یا داغ نیست.
  • قوری یا برخی از وسایل چای ساز شکسته اند.

تعمیر چای ساز

شرکت ای پی سرویس اصفهان با تکنسین های ماهری که دارد مجوز تعمیر انواع چای ساز در برندها و مارک های مختلف را کسب نموده و سابقه درخشانی هم در این زمینه دارد. اگر چای ساز شما هم نیاز به تعمیر دارد می توانید دستگاه آسیب دیده را به همراه شرح مشکلات آن به آدرس شرکت ارسال کنید تا در اولین فرصت ممکن جهت تعمیر و تحویل آن اقدام گردد.

تمام خدماتی که توسط شرکت ما ارائه می شود دارای ضمانت نامه است و اگر دستگاه مورد نظر طی زمان مشخصی دچار آسیب مجدد شود می توانید جهت تعمیر آن را به آدرس شرکت عودت دهید.

تماس با ما