تعمیر بخارشوی

همانقدر که یک دستگاه بخار شوی کمک می کند تا خانه ای تمیز و وسایلی براق داشته باشید، خراب شدن آن هم می تواند مشکلات زیادی برای نظافت و تمیز بودن خانه شما ایجاد کند. تعمیر بخارشوی کار راحتی نیست و نیاز به دانش و مهارت بالایی دارد. کلا بخارشورها وسایل لوکس و مدرنی هستند که بسیاری از تعمیرکاران سنتی با سیستم آن ها آشنایی کاملی ندارند به همین علت شرکت و تکنسینی که برای تعمیر بخار شوی انتخاب می شود به شدت حائز اهمیت است.

علت خراب شدن بخارشوی

از مهمترین و رایج ترین علل خراب شدن بخار شورها می توان به استفاده طولانی مدت از آن اشاره کرد. اگر عادت گرفته اید هر روز از این دستگاه استفاده کنید و هر بار نیز برای ساعات طولانی مشغول نظافت و تمیز کردن خانه می شوید دیر یا زود با نشانه ها و آلارم های اولیه خراب شدن بخار شوی مواجه خواهید شد. البته این حرف هم به این معنا نیست که استفاده از دستگاه را به حداقل ممکن برسانید، چرا که عدم استفاده مناسب از دستگاه نیز باعث خراب شدن آن می شود. بهتر است در این خصوص حد تعادل را رعایت کنید تا عمر دستگاه نیز افزایش یافته و کارایی خود را از دست ندهد.

نشانه هایی که به شما می گوید بخار شوی نیاز به تعمیر دارد؟

این نشانه ها بسیار زیاد و متفاوت هستند اما عمده ترین نشانه های خراب شدن دستگاه که نیاز به تعمیر بخارشوی را گوشزد می کند موارد ذیل است:

  • دستگاه هیچ بخاری تولید نمی کند یا میزان بخار تولید شده به قدری زیاد است که از سایر قطعات دستگاه نیز بخار بلند می شود.
  • دستگاه کلا قادر به تولید بخار نیست و عملا نمی تواند برای نظافت مورد استفاده قرار گیرد.
  • دستگاه کلا روشن نمی شود یا حین استفاده از آن خاموش می شود و دوباره روشن می شود.
  • دستگاه قادر به گرم کردن نیست و کارایی اصلی خود را از دست داده است.
  • هنگام روشن شدن و به‌خصوص استفاده از دستگاه، صدای زیادی از موتور آن شنیده می شود.

اغلب مشکلاتی که در این دستگاه ها مشاهده می شود نیاز به یکی از موارد ذیل را بیان می کنند:

  • نیاز به تعویض دیگ بخارشور
  • نیاز به تعویض شیر برقی بخار شور
  • نیاز به تعویض آب پاش
  • نیاز به تعویض سنسور

عیب یابی و تعمیر تخصصی بخارشور

مهمترین کاری که باید بعد از مواجهه با آلارم های اولیه خراب شدن بخار شور انجام دهید عدم استفاده از دستگاه و عدم عیب یابی یا تعمیر خودسرانه است. در این خصوص باید به یک واحد مجاز جهت تعمیر بخار شور مراجعه کنید. شرکت ما با تکنسین های ماهری که دارد در زمینه عیب یابی و تعمیر تخصصی بخار شوی سابقه درخشانی را به دست آورده است.

هزینه تعمیر بخار شوی با توجه به نوع دستگاه و برندی که دارد و همچنین با توجه به نوع قطعه ای که آسیب دیده است متفاوت خواهد بود. بهتر است در این زمینه با شماره تلفن های درج شده در همین صفحه از وب سایت شرکت ای پی سرویس اصفهان تماس بگیرید تا اطلاعات لازم در خصوص عیب احتمالی دستگاه و میزان هزینه ها را دریافت نمایید.

تماس با ما