نمایندگی تعمیر یخچال ایران شرق در اصفهان

4.2/5 - (5 امتیاز)

 

نمایندگی تعمیرات یخچال ایران شرق در اصفهان

امروزه یخچال به عنوان یکی از ارکان مهم آشپزخانه ها، نقش به سزایی در نگهداری مواد غذایی ایفا می کند. برندهای مختلف در سراسر دنیا با تولید و عرضه محصولات متنوع، نیاز بازارهای جهانی را برآورده می کنند. یکی از برندهای ایرانی که در تولید یخچال فعالیت می کند، کمپانی ایران شرق است. کیفیت مناسب یخچال های این برند، سبب بالا رفتن فروش این محصولات و رضایت کاربران از آنها شده است؛ اما این کیفیت بالا، مانع از خراب شدن این دستگاه نخواهد شد. سؤالی که در این حالت مطرح می شود این است که در صورت خرابی یخچال ایران شرق باید تعمیرات آن را به چه کسی سپرد؟ در پاسخ به شما توصیه می کنیم تعمیرات این محصولات را به نمایندگی تعمیر یخچال ایران شرق در اصفهان سپرده و از کیفیت کار تکنسین های آن لذت ببرید.

تعمیر یخچال ایران شرق با آی پی سرویس اصفهان

آی پی سرویس اصفهان، به عنوان یکی از مراکز فعال در زمینه تعمیرات لوازم خانگی فعالیت می کند. این نمایندگی که تعمیرات یخچال در اصفهان را نیز بر عهده دارد با ارائه خدمات متنوع به مشتریان خود، توانسته است رضایت حداکثری آنان را جلب نموده و روز به روز اعتبار خود را افزایش دهد.

مهم ترین خدمات نمایندگی آی پی سرویس اصفهان عبارت است از:

 • نیروی کار ماهر

پیچیده بودن ساختار و نحوه عیب یابی قطعات موجب شده است تا تعمیر یخچال دارای پیچیدگی های خاصی باشد. به گونه ای که افراد ناشی و بی تجربه از عهده تعمیرات یخچال برنمی آیند. یکی از ویژگی های نمایندگی آی پی سرویس، وجود تکنسین های ماهر و تحصیل کرده در این مرکز است که با تعمیر انواع لوازم خانگی مخصوصاً یخچال، به خوبی آشنا بوده و قادرند ایرادات به وجود آمده را با دقت کافی و در زمان اندک برطرف نمایند.

 • هزینه مناسب تعمیرات

یکی از نگرانی های مهم کاربران هنگام خرابی یخچال، هزینه تعمیرات دستگاه است. شفاف سازی هزینه تعمیرات از طریق ارائه فاکتور به مشتری، از دیگر خصوصیات آی پی سرویس نمایندگی یخچال ایران شرق در اصفهان، می باشد. هزینه تعمیرات در این نمایندگی بر اساس تعرفه های مصوب اتحادیه تعمیرات محاسبه می شود. در نتیجه مشتریان می توانند با اطمینان از منصفانه بودن هزینه تعمیرات، به این نمایندگی مراجعه کرده و از خدمات متنوع آی پی سرویس اصفهان بهره‌مند شوند.

 • تعمیرات در محل

 حمل و انتقال یخچال خراب به محل نمایندگی برای تعمیرات به علت سنگین بودن، یکی از سخت‌ترین کارها هنگام خرابی این دستگاه است. امتیاز دیگر آی پی سرویس اصفهان، اعزام تکنسین های باتجربه به همراه کلیه لوازم مورد احتیاج به محل مورد نظر مشتری می باشد. به این ترتیب کاربران هنگام مشاهده خرابی یخچال خود می توانند با آی پی سرویس، نمایندگی تعمیرات یخچال در اصفهان، تماس گرفته و تقاضای حضور تکنسین در محل را ثبت نمایند. این خدمت موجب صرفه جویی در زمان و هزینه مشتری خواهد شد.

 • مشاوره رایگان به مشتری

از دیگر ویژگی های ممتاز آی پی سرویس اصفهان، ارائه مشاوره رایگان به مشتری می باشد. طبق این نوع خدمات رسانی، مشتری می تواند به هنگام بروز ایراد در یخچال، با نمایندگی تماس گرفته و خرابی ایجاد شده را برای مهندسین این نمایندگی توضیح دهد.

دانش و تجربه کارشناسان این نمایندگی یخچال ایران شرق در اصفهان، موجب شده است تا آنها از طریق توضیحات ارائه شده توسط مشتری، ایراد به وجود آمده را تشخیص داده و به مشتری مشاوره بدهند که برای رفع ایراد، لازم است چه اقدامی صورت گیرد.

 • استفاده از قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اصل در تعمیرات یخچال، جزو شاخصه های نمایندگی آی پی سرویس است. تعهد تعمیرکاران این نمایندگی موجب شده است تا برای تعویض قطعه معیوب از قطعات اورجینال استفاده شود تا کیفیت و کارایی دستگاه با افت مواجه نشود.

 • گارانتی تعمیرات

ارائه ضمانت نامه تعمیرات می تواند خیال مشتری را از بابت تعمیر اساسی، راحت کند. در این نمایندگی با توجه به اطمینان این مجموعه از عملکرد بی نقص تعمیرکاران خود،  ضمانت نامه خدمات به مشتریان ارائه می شود. این ضمانت نامه، شش ماه اعتبار دارد و طبق آن، نمایندگی تعمیرات یخچال در اصفهان موظف است تا در صورت خرابی مجدد دستگاه، اقدامات لازم را برای رفع ایرادات به وجود انجام دهد. لازم به ذکر است که این خدمات به صورت رایگان ارائه خاهند شد.

رایج ترین ایرادات یخچال های ایران شرق

نمایندگی تعمیر یخچال ایران شرق در اصفهان

متداول ترین ایراداتی که ممکن است تحت تأثیر عوامل مختلف برای یخچال ایجاد شده و کاربران را دچار نگرانی کرده و مجبور به مراجعه به نمایندگی تعمیر یخچال ایران شرق در اصفهان نماید شامل موارد زیر هستند:

 • روشن و خاموش شدن متوالی یخچال
 • تولید برفک در یخچال های بدون برفک
 • نشت آب از یخچال
 • عدم تولید هوای خنک در محفظه یخچال
 • داغ بودن بیش از اندازه موتور یخچال

علت روشن و خاموش شدن متوالی یخچال چیست؟

به عنوان یکی از ایرادات رایج یخچال می توان به روشن- خاموش شدن متوالی آن اشاره کرد. عوامل متعددی در بروز این ایراد نقش دارند. از جمله مهم ترین علل می توان به ایراد در برد الکترونیکی یخچال اشاره کرد. در مواقعی نیز خراب بودن ترموستات، جزو علل بروز این ایراد به شمار می آید. همچنین بروز نقص در کمپرسور یخچال نیز از دیگر علل این اشکال محسوب می شود. در این موارد، تعمیرکار یخچال توصیه می کند برق رسانی به یخچال نیز بررسی شود تا ایرادی در این بخش نباشد.

علت تولید برفک توسط یخچال چیست؟

ایجاد برفک در یخچال های بدون برفک، یکی از دیگر مشکلات رایج، یخچال است. در بروز این ایراد، خرابی تایمر دیفراست نقش دارد. همچنین ممکن است، باز و بسته کردن بیش از حد یخچال، موجب فرسوده شدن لاستیک های دور درب یخچال شده و در نتیجه با ورود هوا به یخچال، برفک ایجاد شود. البته تکنسین های باتجربه نمایندگی یخچال ایران شرق در اصفهان، خرابی ترموستات را از دیگر عوامل تولید برفک در یخچال می‌دانند.

علت نشت آب از یخچال چیست؟

 یکی از ایراداتی که موجب مراجعه کاربران به نمایندگی تعمیرات یخچال در اصفهان، می شود نشت آب از یخچال می باشد.

از جمله علل ایجاد این اختلال می توان به انسداد لوله های تخلیه آب و یا بروز نشتی در شیر آب ورودی اشاره کرد.

در ضمن ممکن است لوله های آب سرد کن دچار اشکال شده باشند. از دیگر عوامل ایجاد کننده این خرابی، بروز مشکل در فرایند یخ زدایی و دیفراست یخچال است که باید توسط تکنسین های تعمیرات یخچال مورد بررسی قرار گیرد.

علت عدم تولید هوای خنک در یخچال چیست؟

در مواقعی امکان دارد با وجود کار کردن یخچال، محفظه داخلی آن خنک نشود. از عوامل تأثیر گذار در بروز این ایراد می توان به خرابی فن و در نتیجه، عدم چرخش جریان هوا درون یخچال اشاره کرد. همچنین ممکن است خرابی برد کنترل دمای یخچال نیز از دیگر علل در این اشکال باشد.

علاوه بر موارد ذکر شده، در صورت مشاهده این ایراد لازم است تا تایمر دیفراست و همچنین ترموستات یخچال مورد بررسی قرار گیرند. در ضمن طبق نظر کارشناسان تعمیر یخچال، این امکان وجود دارد که اواپراتور یخچال دچار آسیب شده و در نتیجه، این اختلال ایجاد شود.

علت داغ بودن موتور یخچال چیست؟

یکی از عواملی که موجب مراجعه کاربران به نمایندگی تعمیر یخچال ایران شرق در اصفهان می شود داغ بودن نامتعارف موتور یخچال است. امکان دارد این ایراد به علت بروز اشکال در کمپرسور یخچال و در نتیجه فشار به این قطعه ایجاد شده باشد. همچنین کارشناسان تعمیرات یخچال در اصفهان، کم شدن گاز یخچال و یا عملکرد ناصحیح کندانسور را از دیگر علل بروز این ایراد معرفی می کنند. در مواقعی نیز امکان دارد تنظیمات ترموستات به صورت صحیح اعمال نشده و در نتیجه، موتوریخچال داغ شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس با ما