نمایندگی تعمیر چای ساز مولینکس در اصفهان

5/5 - (2 امتیاز)

نمایندگی تعمیر چای ساز مولینکس در اصفهان

چای ساز مولینکس از پر کاربردترین چای ساز ها در منازل و محیط کار است که در ایران هم استفاده زیادی دارد. این چای ساز در صورتی که دچار خرابی شود، تکنسین های با تجربه و ماهر نمایندگی تعمیر آی پی سرویس اصفهان قادر به تعمیر آن هستند و اگر چای ساز مولینکس شما هم خراب شده است و در اصفهان هستید، می توانید تعمیرات آن را به نمایندگی آی پی سرویس بسپارید. در این صفحه می خواهیم شما را با این نمایندگی بیشتر آشنا کنیم همچنین درباره مشکلات قابل رفع چای ساز مولینکس توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد.

راهنمای تعمیرات قطعات چای ساز مولینکس

در ساخت دستگاه چای ساز قطعاتی به کار رفته است که با هماهنگ کار کردن، موجب می شوند انرژی الکتریکی یعنی برق به انرژی گرمایی تبدیل شود و آب در سریع ترین زمان بجوشد.

فرقی نمی کند که برند چای ساز شما مولینکس است یا هر برند دیگر، در هر صورت ممکن است دچار خرابی شود که اکثر مشکلات آن هم قابل تعمیر است و جای نگرانی وجود ندارد.

شما در وهله اول می توانید خودتان دستگاه چای ساز را عیب یابی کنید ولی اقدام به باز کردن دستگاه نکنید زیرا ممکن است بخش های دیگر آن را هم خراب کنید. به همین دلیل توصیه می شود از تکنسینی کاربلد و مجرب کمک بگیرید.

تعمیر ترموستات چای ساز

ترموستات چای ساز مولینکس برای کنترل دمای ایجاد شده در دستگاه کاربرد دارد و دمای آب را کنترل می کند تا به هنگام جوش آمدن آب، دستگاه را خاموش کند. اگر ترموستات چای ساز خراب شود، ممکن است چای ساز روشن نشود و یا اینکه بعد از جوش آمدن آب، چای ساز همچنان روشن بماند.

راه رفع این مشکل، تعمیر ترموستات است که البته در بیشتر مواقع تعمیر این قطعه چاره ساز نیست و باید با قطعه اصل و فابریک، تعویض گردد.

تعمیرات کلید الکتریکی کتری چای ساز

کلید الکتریکی بر روی بدنه دستگاه چای ساز قرار می گیرد و با فشار دادن آن، جریان برق قطع و وصل می شود. اگر کلید الکتریکی چای ساز مولینکس دچار خرابی شود، برق رسانی به دستگاه به خوبی انجام نمی گیرد و در پی آن آب جوشیده نمی شود.

برای رفع این مشکل، ابتدا سیم های کلید توسط تکنسین بررسی می شود و اگر ایراد جدی نداشته باشد قابل تعمیر است ولی در غیر این صورت باید تعویض شود.

تعمیر المنت کتری چای ساز

در قسمت کفی چای ساز مولینکس قطعه ای به اسم المنت قرار گرفته است که انرژی الکتریکی را به انرژی گرمایی تبدیل می کند. این قطعه، اصلی ترین نقش را در گرم کردن آب دارد و اگر خراب شود، استفاده از چای ساز غیرممکن خواهد بود.

در صورتی که المنت چای ساز مولینکس خراب شده باشد تنها راه تعمیر آن، تعویض با قطعه نو و اصلی است زیرا المنت قابل تعمیر نیست.

تعمیر المنت قوری چای ساز

المنت قوری چای ساز در داخل صفحه چای ساز قرار دارد و در محلی که قوری روی صفحه قرار می گیرد، تعبیه می شود. این المنت وظیفه تولید گرما در زیر قوری را انجام می دهد تا چای دم بکشد. المنت قوری چای ساز اگر خراب شود، نیاز به تعویض دارد.

تعمیرات سوکت چایساز

سوکت چای ساز مولینکس بر روی کتری قرار دارد و از طریق این قطعه می توان کابل چای ساز را به کتری وصل کرد. سوکت باعث اتصال جریان برق به ساختمان الکتریکی داخل کتری می شود و در اثر استفاده طولانی مدت از چای ساز، ممکن است دچار خرابی شود. چنانچه سوکت چای ساز شما خراب شده است باید به فکر تعمیر یا تعویض آن باشید.

نمایندگی تعمیر چای ساز مولینکس در اصفهان

آی پی سرویس، نمایندگی تعمیر برند های مختلف چای ساز در کل اصفهان است و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. برای تعمیر چای ساز مولینکس خود توسط این نمایندگی کافیست کمتر از 5 دقیقه وقت بگذارید و درخواست تعمیرکار دهید. بعد از ثبت درخواست، باقی مراحل را به آی پی سرویس بسپارید و تعمیرکاران در سریع ترین زمان دستگاه شما را تعمیر می کنند.

هزینه تعمیر چای ساز مولینکس در نمایندگی آی پی سرویس اصفهان

تعمیر چای ساز مولینکس در اصفهان

هزینه تعمیر چای ساز مولینکس در آی پی سرویس اصفهان با توجه به میزان خرابی دستگاه شما متغیر خواهد بود اما این نمایندگی نوید بهترین کیفیت تعمیرات را با مناسب ترین قیمت به شما عزیزان می دهد و از بابت هزینه ها نگران نباشید.

همچنین بستگی دارد که قطعات خراب شده چای ساز مولینکس شما نیاز به تعمیرات دارند یا تعویض. اگر قطعه تعمیر شود، هزینه آن کمتر خواهد بود ولی در صورت تعویض قطعه، با توجه به اینکه از قطعه های اصل و فابریک همین مدل چای ساز استفاده می شود، هزینه آن کمی بیشتر از تعمیر خواهد بود.

فرایند تعمیر چای ساز مولینکس در نمایندگی آی پی سرویس اصفهان

شما برای تعمیر چای ساز مولینکس خود می توانید به صورت تلفنی با نمایندگی آی پی سرویس اصفهان تماس بگیرید و درخواست اعزام تعمیرکار دهید یا اینکه فرم درخواست تعمیرکار را در سایت همین نمایندگی تکمیل کنید تا تکنسین به منزل شما اعزام شود.

خدمات تعمیر در محل چای ساز مولینکس توسط نمایندگی آی پی سرویس اصفهان

خدمات تعمیرات آی پی سرویس اصفهان برای تعمیر لوازم برقی خانگی به صورت خدمات در محل ارائه می شود یعنی نیازی نیست که مشتری به صورت حضوری به تعمیرگاه برود و چای ساز را با خود ببرد.

تعمیر در محل چای ساز مزایای زیادی دارد که مهم ترین آن جلوگیری از اتلاف وقت شما مشتریان است. با بهره مندی از این خدمات، تعمیر چای ساز شما سریع تر انجام می گیرد و تکنسین در هر ساعت و روزی که شما بخواهید، به منزلتان اعزام می شود.

علاوه بر اینها، زمانی که تعمیرکار در منزل شما حضور دارد می توانید در روند تعمیرات چای ساز قرار بگیرید و اگر سوالاتی در زمینه نحوه استفاده و نگهداری از چای ساز دارید، بپرسید.

چه زمانی برای سرویس یا تعمیر چای ساز مولینکس اقدام کنیم؟

در صورت مشاهده هر یک از مشکلات زیر در چای ساز مولینکس خود، نیاز به تعمیرکار خواهید داشت:

 • چای ساز به طور مدام کار می کند و بعد از جوشیدن آب خاموش نمی شود.
 • سینی چای ساز گرم نمی شود.
 • چای ساز اتصالی دارد.
 • کتری چای ساز گرم نمی شود.
 • چای ساز روشن نمی شود.
 • دکمه های چای ساز کار نمی کنند.
 • آب به جوش نمی آید.
 • چای ساز جرقه می زند.
 • کتری برقی قبل از جوشیدن آب خاموش می شود.

تعمیرات تمام مشکلات چای ساز مولینکس خود را به نمایندگی آی پی سرویس اصفهان بسپارید تا خیالتان از کیفیت تعمیرات راحت باشد.

مزایای نمایندگی آی پی سرویس اصفهان برای تعمیرات لوازم خانگی

از مزایای نمایندگی آی پی سرویس اصفهان که مشتریان را برای انتخاب این نمایندگی جهت تعمیرات لوازم خانگی مطمئن می کنند، عبارتند از:

 1. مشاوره رایگان قبل از ارائه خدمات: در آی پی سرویس اصفهان مشاوره تلفنی رایگان در نظر گرفته شده است تا مشتریان بتوانند قبل از دریافت خدمات تعمیرات، سوالات خود را راجع به هزینه تعمیرات، مشکلات دستگاه و … بپرسند و سپس در صورت تمایل برای رزرو نوبت جهت اعزام تعمیرکار، اقدام کنند.
 2. هزینه مناسب تعمیرات: از عواملی که باعث شده است نمایندگی آی پی سرویس اصفهان مشتریان ثابت خود را داشته باشد، هزینه مناسب خدمات است. تکنسین های این نمایندگی تلاش می کنند که قطعه خراب شده دستگاه چای ساز شما را تعمیر کنند تا هزینه کمتری بابت تعمیرات پرداخت کنید اما اگر تعمیر کردن قطعه خراب شده فقط برای مدت کوتاهی جوابگو باشد، با مشورت و موافقت خود شما، اقدام به تعویض قطعه می شود.
 3. استفاده از قطعات اصلی: هر مدل چای سازی قطعات خودش را دارد و تعویض قطعات خراب دستگاه با قطعه اصلی و فابریک، بسیار حائز اهمیت می باشد. نمایندگی آی پی سرویس اصفهان از قطعات اصلی و اورجینال برای تعویض قطعه های خراب شده استفاده می کند و از این جهت نگرانی نداشته باشید.
 4. حرفه ای بودن تکنسین ها: تکنسین های نمایندگی آی پی سرویس اصفهان به دستگاه ها و وسایل پیشرفته تعمیرات مجهز هستند و در زمان حضور در منزل شما، تمام تجهیزات لازم برای تعمیرات را همراه خود دارند.

سوالات متداول

آیا برای چای ساز مولینکس در اصفهان نمایندگی تعمیر وجود دارد؟

بله نمایندگی آی پی سرویس اصفهان برای تعمیر چای ساز مولینکس در خدمت شماست.

نحوه تماس با نمایندگی آی پی سرویس اصفهان چگونه است؟

برای ارتباط با کارشناسان نمایندگی آی پی سرویس اصفهان می توانید به صورت تلفنی تماس بگیرید یا فرم داخل سایت را تکمیل کنید.

آیا تعمیر چای ساز مولینکس در محل امکان‌پذیر است؟

بله تعمیرکار چای ساز مولینکس به منزل شما اعزام می شود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

تماس با ما