نمایندگی تعمیر بخاری ژاپنی در اصفهان

5/5 - (5 امتیاز)

 

نمایندگی تعمیر بخاری ژاپنی در اصفهان

با سرد شدن هوا، تأمین گرمای منازل و محیط های کار به یکی از معضلات زندگی افراد تبدیل می شود. در این میان استفاده از لوازمی که علاوه بر ایجاد گرمایش برای محیط، بتواند فضای کمی را اشغال کند یکی از اولویت های افراد برای استفاده از انواع مختلف بخاری می باشد. بخاری های ژاپنی به علت سهولت راه‌اندازی، مصرف انرژی بسیار پایین و عدم استفاده از دودکش در این نوع از بخاری ها، توانسته اند جایگاه ویژه ای برای خود به دست بیاورند. همچنین این بخاری ها به صورت هوشمند طراحی شده اند و شما می توانید به سادگی دمای آنها را تنظیم کنید؛ اما این امکان وجود دارد که این محصول محبوب به دلیل استفاده نادرست و عوامل دیگر، با ایراد مواجه شود. در این زمان بهترین راه حل برای تعمیر این نوع بخاری، مراجعه به نمایندگی تعمیر بخاری ژاپنی در اصفهان می باشد.

انواع بخاری ژاپنی

معمولاً این نوع از بخاری ها به صورت استوک و کارکرده در بازار وجود دارند و به ندرت می توان آکبند آن ها را پیدا کرد. بخاری های ژاپنی در سه نوع مختلف تولید می شوند:

  • بخاری برقی
  • بخاری نفتی
  • بخاری گازی

ایرادات رایج بخاری های ژاپنی کدامند؟

شناخت ایرادات بخاری های ژاپنی می تواند به افراد کمک کند تا بتوانند در هنگام بروز اشکال، راه حل مناسبی برای برطرف کردن آنها اتخاذ کنند. معمولاً هنگام بروز اشکال در این نوع از بخاری ها، کدهای ارور بر روی صفحه نمایشگر دستگاه نمایش داده می شود. تکنسین های نمایندگی تعمیرات بخاری ژاپنی، انواع ارورها را به شرح زیر توضیح می دهند:

 کد 00: هنگام مشاهده این ارور باید سیستم برق رسانی دستگاه خود را بررسی کنید؛ زیرا ممکن است این سیستم دچار نوسان شده و یا اینکه دوشاخه برق را به صورت صحیح در ترانس قرار نداده باشید.

کد 01: این خطا به عنوان استاندارد ایمنی در دستگاه نمایش داده می شود. به این معنی که برخی از بخاری های ژاپنی به گونه ای برنامه ریزی شده اند که پس از گذشت 8 ساعت، بخاری خود به خود خاموش می شود. این مطلب به شما یادآوری می کند که در صورت قرار دادن بخاری در فضای بسته، بهتر است به مدت چند دقیقه در و پنجره ها را باز کنید تا هوای تازه‌وارد محیط شود.

کد 03: کارشناسان نمایندگی تعمیر بخاری ژاپنی اعتقاد دارند اگر به هر علتی بخاری شماافتاده باشد، این ارور نمایش داده می شود. دلیل دیگری که می توان از عوامل این خطا دانست خرابی سنسور زاویه بخاری ژاپنی می باشد.

کد 05: معمولاً هنگامی که فیلتر و یا پیچ فیلتر بخاری های فول یون ساز در محل خود قرار نگیرند، دستگاه این ارور را برای شما نمایش خواهد داد.

کد 11– اگر جریان گاز به دستگاه متصل نباشد و یا اینکه شیر برقی بخاری دچار آسیب شده باشد این کد بر روی صفحه نمایشگر بخاری شما دیده خواهد شد. علاوه بر این، خرابی ترموکوبل بخاری هم می تواند موجب به وجود آمدن این خطا گردد.

کد 12– در بروز این ارور، علت اصلی می تواند کم بودن فشار گاز متصل به بخاری باشد. همچنین خراب بودن ترموکوبل و یا تنظیم نادرست این قطعه هم جزو عوامل تأثیر گذار در بروز این خطا هستند.

کد 14– برعکس ارور قبلی، اگر فشار گاز ورودی به بخاری زیاد باشد شما این کد را مشاهده خواهید کرد. کثیف بودن کوره بخاری نیز یکی دیگر از علت هایی است که در بروز این خطا نقش دارد. همچنین امکان دارد خروجی هوای جلو و یا پشت بخاری مسدود شده باشد و این امر موجب گردد تا بخاری شما با این ارور مواجه شود.

کد 16– طبق تشخیص کارشناسان نمایندگی تعمیر بخاری ژاپنی در اصفهان، در صورتی که دمای محیط پیرامون بخاری ژاپنی به 40 درجه برسد، بخاری به مدت 10 دقیقه خاموش خواهد شد تا دمای محیط تعدیل شود. پس از گذشت این مدت شما می توانید مجدداً بخاری خود را روشن کنید.

کد 67- خراب بودن مدار یون ساز بخاری موجب دیده شدن این کد خطا بر روی نمایشگر بخاری خواهد شد. برای تشخیص دادن و برطرف کردن این ارورها، بهتر است به نمایندگی تعمیرات بخاری ژاپنی مراجعه کنید.

کد 62- یکی از علت های مشاهده این ارور، سوختن موتور بخاری می باشد. همچنین در بروز این خطا می توان خرابی بوش و یا بلبرینگ موتور و نیز بلوور بخاری را دخیل دانست. از دیگر علت های این خطا می توان به سوختن خازن موتور و همچنین خرابی مدار تشخیص دور موتور نیز اشاره کرد.

Off– این ارور نشان دهنده خاموشی خودکار بخاری های ژاپنی است. از آن جایی که این بخاری ها دارای تایمر 3 ساعته می باشند، به همین علت بخاری پس از 3 ساعت کار مداوم در صورتی که دوباره تمدید نشود، به صورت خودکار خاموش خواهد شد.

همان گونه که مشاهده کردید، خطاهای به وجود آمده برای بخاری های ژاپنی اکثراً تخصصی هستند. البته برخی از این خطاها خود به خود برطرف می شوند؛ اما برای موارد تخصصی تر بهتر است از دست کاری بخاری خود اجتناب کرده و برای خود ایجاد هزینه اضافی ننمایید. در این موارد لازم است تا کار را به دست تکنسین های باتجربه نمایندگی تعمیر بخاری ژاپنی در اصفهان سپرده و خیال خود را آسوده کنید.

تعمیر حرفه ای بخاری های ژاپنی، همراه با آی پی سرویس اصفهان

نمایندگی تعمیرات بخاری ژاپنی در اصفهان

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که بخاری ژاپنی آنها با ایراد مواجه شده است بهترین راه کار پیشنهادی از جانب ما به شما، مراجعه به نمایندگی معتبر تعمیرات بخاری می باشد. در این میان، آی پی سرویس اصفهان،یکی از بهترین گزینه ها است. این مرکز تخصصی با ارائه خدمات متعدد برای مشتریان خود توانسته است رضایت کاربران فراوانی را جلب نماید. لیست خدمات این نمایندگی عبارتند از:

  • تکنسین های با تجربه: تعمیرکاران حرفه ای آی پی سرویس، ضمن داشتن آگاهی لازم از ساختمان داخلی بخاری های ژاپنی و ایرادات این دستگاه، توانایی کافی را در زمینه برطرف کردن هر کدام از این ایرادات را دارند و شما می توانید کار تعمیر بخاری را با خیال آسوده به این مرکز سپرده و در اسرع وقت دستگاه تعمیر شده را از نمایندگی تحویل بگیرید.
  • اولویت تعمیر به تعویض قطعه: شاخصه دیگر آی پی سرویس اصفهان که نمایندگی تعمیرات بخاری ژاپنی در اصفهان را بر عهده دارد، ترجیح دادن تعمیر حرفه ای به جای تعویض قطعه معیوب می باشد. در صورتی قطعه مورد نظر تعویض می شود که دیگر قابلیت تعمیر نداشته باشد.
  • ارائه خدمات در محل: همواره حمل و نقل دستگاه معیوب به مراکز تعمیر، جزو سخت‌ترین قسمت های تعمیرات می باشد. از دیگر خصوصیات ممتاز آی پی سرویس، نمایندگی تعمیر بخاری ژاپنی در اصفهان، حضور تکنسین های باتجربه این نمایندگی در محل مورد نظر مشتری می باشد.
  • استفاده از قطعات اورجینال: در این نمایندگی با توجه به وجود قطعات اورجینال، هنگامی که قطعه مورد نظر دچار استهلاک شده باشد، از قطعات اصل برای تعویض استفاده می شود. این کار نه تنها کیفیت دستگاه شما را حفظ می کند بلکه موجب خواهد شد تا راندمان بخاری شما افت پیدا نکند.
  • ارائه ضمانت نامه تعمیرات: ویژگی دیگر آی پی سرویس، ارائه ضمانت نامه تعمیرات در این نمایندگی می باشد. تکنسین های این نمایندگی با توجه به آگاهی از عملکرد خود پس از تعمیرات، اقدام به ارائه ضمانت نامه تعمیرات می کنند؛ بنابراین در صورتی که دستگاه شما در طول مدت اعتبار ضمانت، دوباره خراب شد نمایندگی تعمیر بخاری ژاپنی در اصفهان وظیفه دارد به صورت رایگان قطعه مورد نظر را تعمیر و یا تعویض کند.
  •  
  • تعمیر لوازم خانگی اصفهان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس با ما