5/5 - (1 امتیاز)

 

مرکز تعمیرات آبگرمکن در اصفهان

پس از یک روز کاری سخت، هیچ چیز به اندازه یک دوش آب گرم نمی تواند خستگی شما را برطرف کند. از این رو آبگرمکن به عنوان یکی از لوازم پرکاربرد در زندگی افراد مورد استفاده می گیرد. این دستگاه کارآمد با گرم کردن آب مصرفی خانواده ها، کمک می کند تا شستشوی ظروف و لباس ها نیز به سهولت انجام بگیرد؛ اما استفاده مداوم از این محصول و گذر زمان موجب می شود تا این وسیله کاربردی، خراب شده و شما را از نعمت آب گرم محروم کند. در هنگام مواجه شدن با این مشکل، چه کار باید انجام داد؟ بهترین راه ممکن برای برطرف کردن ایراد آبگرمکن، مراجعه به نمایندگی تعمیرات آبگرمکن است. در این میان به شما توصیه می کنیم حتماً دستگاه خود را به آ ی پی سرویس، مرکز تعمیر آبگرمکن در اصفهان، سپرده و خیال خود را از هر جهت آسوده کنید.

مهم ترین ایرادات به وجود آمده برای آبگرمکن ها

آبگرم کن ها نیز همانند هر وسیله دیگری می توانند با ایراد مواجه شده و برای شما ایجاد نگرانی کنند. متداول ترین ایرادات آبگرمکن ها عبارتند از:

 • گرم نشدن آب داخل آبگرمکن
 • کافی نبودن آب گرم در آبگرمکن
 • داغ بودن بیش از حد آب آبگرمکن
 • روشن نشدن پیلوت دستگاه و یا خود آبگرمکن
 • زرد بودن رنگ آب درون آبگرمکن
 • چکه کردن آب از بالای آبگرمکن

برخی از ایرادات آبگرمکن ها به سادگی برطرف می شوند؛ اما برخی دیگر نیازمند مراجعه به تعمیرگاه مجاز آبگرمکن هستند. در ادامه مطلب، شما را با نحوه عیب یابی و تعمیر انواع آبگرمکن آشنا می کنیم.

چرا آب درون آبگرمکن، گرم نمی شود؟

هنگامی که متوجه سرد بودن آب آبگرمکن شدید بهتر است به بررسی وجود جریان گاز و یا روشن بودن پیلوت دستگاه بپردازید. اگر اشکال در این موارد نبود، ممکن است کار نکردن ترموکوپل آبگرمکن موجب گرم نشدن آب شود. به این معنی که ترموکوپل سیگنالی در رابطه با روشن نبودن پیلوت دریافت نکرده و این اختلال موجب خواهد شد که پیلوت، مشعل گاز را مشتعل نکند. در این مورد لازم است ترموکوپل را تمیز کرده و یا در صورت لزوم، تعویض نمایید.

البته در آبگرمکن های جدید از سیستم احتراق الکترونیکی بهره گرفته شده است. کارشناسان خبره نمایندگی مرکز تعمیر آبگرمکن در اصفهان، هنگام مواجه شدن با این ایراد، جعبه کنترل را مورد بررسی قرار می دهند؛ زیرا امکان دارد قطع کننده مدار، دچار ایراد شده باشد.

چرا آب گرم درون آبگرمکن کافی نیست؟

عوامل مختلفی در کافی نبودن آب گرم و یا زود تمام شدن آن نقش دارند. از آنها جمله می توان به پایین بودن درجه ترموستات اشاره کرد. ممکن است ترموستات خراب شده و یا لوله شیب دار آبگرمکن شکسته باشد. این اتفاق موجب خواهد شد تا آب گرم و سرد با یکدیگر مخلوط شوند. در برخی از موارد نیز کوچک بودن تانکر آبگرمکن در مقایسه با آب گرم مصرفی شما، می تواند باعث مواجهه شما با ایراد شود.

چرا آب درون آبگرمکن بیش از اندازه داغ است؟

مرکز تعمیر آبگرمکن در اصفهان

 

زمانی که ترموستات شما بر روی دمای بالا تنظیم شده باشد، آب خروجی از دستگاه، بیش از اندازه داغ خواهد بود. شما باید در فصل های گرم سال، دمای ترموستات را در مقایسه با فصل های سرد، اندکی پایین‌تر تنظیم کنید. در ضمن ممکن است کارکرد قطعه ترموستات مختل شده باشد. تکنسین های تعمیرگاه مجاز آبگرمکن معتقدند در این موارد می توان از طریق تعویض ترموستات، اشکال دستگاه را به سادگی و در مدت کم برطرف نمود.

چرا پیلوت و یا آبگرمکن روشن نمی شود؟

عوامل متعددی می توانند در بروز این اشکال، نقش مؤثر داشته باشند. از جمله این علت ها می توان به مسدود شدن دریچه پیلوت و یا لوله متصل به آن اشاره کرد. قطعه دیگری که تکنسین های مجرب مرکز تعمیر آبگرمکن در اصفهان توصیه می کنند تا مورد بررسی قرار بگیرد ترموکوپل آبگرمکن است. همچنین ممکن است وجود هوا درون گاز متصل به آبگرمکن، موجب خاموشی و روشن نشدن مجدد پیلوت آبگرمکن شود. در ضمن مسدود بودن شیر گاز هم می تواند از عوامل ایجاد کننده این اختلال باشد که برای تعمیر آبگرمکن در این حالت باید مورد بررسی قرار گیرد.

چرا آب درون آبگرمکن زرد رنگ است؟

هنگام مواجه شدن با آب زرد رنگ که از لوله ها خارج می شود لازم است تا نسبت به عیب یابی آبگرمکن اقدام کنید. این ایراد می تواند به دلیل زنگ زدگی میله آند و یا سطح داخلی تانکر آب آبگرمکن باشد. شما می توانید زنگ زدگی میله آند را از طریق تعویض این قطع در تعمیرگاه مجاز آبگرمکن، به سادگی و با صرف هزینه اندک برطرف نمایید؛ اما در صورتی که رنگ زرد، نشانه زنگ زدگی تانکر آب آبگرمکن باشد به احتمال زیاد لازم خواهد بود تا آبگرمکن خود را عوض نمایید.

چرا از آبگرمکن، آب چکه می کند؟

در بروز این ایراد، ابتدا لازم است تا ورودی آب سرد و همچنین خروجی آب گرم دستگاه مورد بررسی قرار گیرند. در ضمن باید نقاط اتصال قطعات مختلف را چک نموده و از شل نبودن اتصالات، اطمینان حاصل کنید؛ زیرا طبق نظر تکنسین های مرکز تعمیر آبگرمکن در اصفهان، شل بودن شیر دما و یا شیر ورودی آب می تواند موجب چکه کردن آب از آبگرمکن شود.

آشنایی با آی پی سرویس، تعمیرگاه مجاز آبگرمکن

مقرون به صرفه بودن هزینه تعمیرات آبگرمکن نسبت به خرید مجدد آبگرمکن، از مهم ترین علت های مراجعه افراد به نمایندگی تعمیرات این دستگاه می باشد. یکی از شناخته شده ترین مراکز تعمیرات، آی پی سرویس اصفهان می باشد. این نمایندگی که تعمیرات انواع آبگرمکن را نیز بر عهده دارد توانسته است با ارائه خدمات متنوع، رضایت کاربران را جلب کند. مهم ترین خدمات این نمایندگی عبارتند از:

 • برخورداری از تکنسین های باتجربه: وجود تعمیرکاران خبره که در زمینه عیب یابی و تعمیر انواع آبگرمکن، دانش و تخصص کافی دارند یکی از برترین شاخصه های این نمایندگی می باشد. به این ترتیب شما می توانید با اطمینان کامل، کار تعمیرات را به این نمایندگی بسپارید.
 • تعمیر قطعه معیوب به جای تعویض آن: رفتار حرفه ای تکنسین های آی پی سرویس، موجب شده است تا تعمیرکار آبگرمکن حاضر در این مجموعه، همواره تعمیر قطعات آسیب دیده را به تعویض آنها ترجیح داده و تنها در صورتی اقدام به تعویض قطعه کند که قطعه مورد نظر قابل تعمیر شدن نباشد.
 • بهره‌گیری از قطعات اصل: استفاده از قطعات اورجینال، موجب خواهد شد تا راندمان آبگرمکن، بعد از تعمیر کاهش پیدا نکند. به عنوان یکی دیگر از امتیازات این نمایندگی، می توان به استفاده تعمیرکاران آی پی سرویس، نمایندگی مرکز تعمیر آبگرمکن در اصفهان از قطعات اورجینال در کار تعمیرات اشاره کرد.
 • ارائه خدمات در محل: ویژگی ممتاز دیگر این نمایندگی، حضور تکنسین های این مرکز در محل مورد نظر مشتری است. تعمیرکاران حرفه ای این نمایندگی همراه با امکانات و ابزار لازم در محل حاضر شده و ایرادات دستگاه شما را برطرف می کنند. به این ترتیب دیگر نیازی به حضور در این نمایندگی و همچنین انتقال دستگاه به ماین رکز را نخواهید داشت.
 • ارائه ضمانت نامه خدمات: اطمینان از عملکرد صحیح تکنسین های آی پی سرویس، موجب گردیده تا این نمایندگی اقدام به ارائه ضمانت نامه برای تعمیرات کند. این ضمانت نامه به مدت شش ماه اعتبار دارد. در صورتی که قطعه تعمیر شده در این مدت، دچار ایراد مجدد گردد، مرکز تعمیر آبگرمکن در اصفهان موظف است به صورت رایگان به تعمیر مجدد دستگاه شما اقدام کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس با ما